Dalende omzet AS Creation

Dinsdag 28 maart 2017

A.S. Création heeft een stevige omzetdaling in 2016 gerealiseerd. De winst wist het Duitse behangbedrijf daarentegen sterk te vergroten.
Dalende omzet AS Creation

De omzet van A.S. Création daalde in 2016 met 8,4% tot € 152,6 miljoen, zo meldde BTH Heimtex op basis van een persbericht van het bedrijf. De belangrijkste oorzaak voor deze omzetdaling was de slechte economische situatie van Oost-Europese landen buiten de EU, en de zwakke lokale valuta ten opzichte van de Euro. Daarnaast was er een gebrek aan groei op de EU-markten, waar meer dan 80% van de omzet behaald.

Toch is A.S. Création - bekend van labels als Fuggerhaus, Indes, Raffi en Oilily - erin geslaagd om de daling van het bedrijfsresultaat in 2016 tot € 5,9 miljoen te beperken. Door het goede resultaat van de Russische joint venture A.S. & Palitra werd het geconsolideerde resultaat vóór belastingen zelfs sterk verbeterd: € 10,2 miljoen (+81,5%) en na belastingen met € 7,4 miljoen (+126,2%) meer dan verdubbeld.

 



Links

www.as-creation.de
www.as-creation.nl

Tags

Nieuws, inrichting, interieur, wonen, woning, winkel, retail, shop, outlet, woon, woontextiel, woningtextiel, textiel, wand, behang, deco, decoratie, wand, behang, bekleding, wandbekleding, muur, #ascreation, #fuggerhaus, #indes, #raffi, #Oilily

Gerelateerd nieuws
 
Nieuwe accountmanager Intr Utrecht
lees verder
Jansen nieuwe directeur Modint
Maurice Jansen treedt aan als nieuwe Algemeen Directeur van Modint, de brancheorganisatie voor mode, interieur, tapijt en textiel.
lees verder
Extra aandeelhouders vlasbedrijf
Joe Lano en Vybros Capital Partners stappen in vlasbedrijf Jos Vanneste, één van de marktleiders in dit segment.
lees verder
Ikea schrapt banen
Inter Ikea, de rechtenhouder en franchisegever van de bekende Zweedse woonwinkelketen, gaat in de kosten snijden om prijzen te verlagen, nu het consumentenvertrouwen verder afneemt.
lees verder
Overnamebod voor Kortrijk Xpo
Kortrijk Xpo/Xpo Group, het bedrijf achter de beurslocatie in Kortijk en organisators van diverse beurzen, komt na openbaar bod van Easyfairs zo goed als zeker in nieuwe handen terecht
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden