Coulisse Trevira CS Club Gold Member

Vrijdag 31 januari 2020

Coulisse, specialist in raambekleding, is benoemd tot Trevira CS Club Gold Member 2020. Coulisse onderstreept de veiligheid van haar producten met de brandvertragende vezels en garens van Trevira.
Coulisse Trevira CS Club Gold Member

Zoals ongetwijfeld bekend is zijn stoffen van Trevira CS gemaakt van brandvertragende vezels en garens, wat dus bijdraagt aan een veilig interieur. Coulisse biedt een collectie Trevira CS-stoffen voor de contractmarkt, die ook geschikt is voor de residentiële markt.

De Trevira CS Club is opgericht om nauw te kunnen samenwerken met partners in de 'textiel supply chain'. Het lidmaatschap van de club bestaat uit drie categorieën leden: Gold, Silver en Member. Het lidmaatschap wordt bepaald door de mate waarin aan bepaalde criteria wordt voldaan, zoals bijvoorbeeld verkoopcijfers, geografische aanwezigheid en creativiteit.

Catharina Idema (foto rechtsonder), Creative Director bij Coulisse, is trots dat ze Gold member zijn geworden. Met het ontwerpen van de raambekledingscollectie van Coulisse voor de projectmarkt, probeert zij schoonheid en functionaliteit te verenigen.

 



Links

www.coulisse.nl
www.trevira.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, laminaat, raamdecoratie, raambekleding, jaloezie, lamel, plissé, shades, rolgordijn, screen, gordijn, zonwering, buitenzonwering, stof, stoffering, personalia, #coulissse, #trevira, #treviracs

Gerelateerd nieuws
Dotdotdo kleurt de stilte
Een nieuw Nederlands interieurmerk lanceert een modulair akoestisch wandsysteem tijdens de Dutch Design Week in Eindhoven.
lees verder
Extra aandeelhouder Tica
Rogier Uivel treedt toe als nieuwe medeaandeelhouder van Tica, naast Martijn Cliteur en Robert Segers, die dat sinds 2009 zijn.
lees verder
 
Vier keer andere wandbekleding
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder
Whisperwool alternatief voor PET
Huijser Meubel Agenturen is vanaf september in Nederland de exclusieve vertegenwoordiger van Whisperwool, het Oostenrijkse merk dat akoestische oplossingen ontwikkelt van 100% schapenwol.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden