Cotap met VT Wonen tapijt

Vrijdag 11 oktober 2019

Cotap heeft een nieuwe VT Wonen vloerkleden & tapijtcollectie geïntroduceerd op de vorige week gehouden VT Wonen & Design beurs in de Rai Amsterdam.
Cotap met VT Wonen tapijt
Cotap met VT Wonen tapijt Cotap met VT Wonen tapijt

De VT Wonen vloerkleden & tapijtcollectie die door Cotap op de markt is gebracht is geïnspireerd op de laatste modetrends. De collectie bestaat uit zes ontwerpen: dip dye met subtiel kleurverloop, padded met ingeweven lijnenspel, chambray met een linnen look, visgraat- en krijtstreepdessin en stonewashed met een vintage sfeer.

Voor de presentatie van de collectie heeft de full-service vloerengroothandel uit Genemuiden in samenwerking met VT Wonen (een label van Sanoma) een een display, inspiratiemap en vijf stalenhangers ontwikkeld.

Volgens Cotap maakt zachte vloerbedekking een grootse comeback omdat deze comfortabel, slijtvast, geluiddempend, warmte-isolerend (energiebesparend) en te combineren met vloerverwarming is. De items zijn verkrijgbaar als kamerbreed tapijt, maar ook op maat als karpet.



Links

www.cotap.nl
www.sanoma.nl
www.sanoma-uitgevers.nl
www.sanoma.be/nl
www.vtwonen.nl
www.vtwonenendesignbeurs.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, beurs, woonbeurs, event, evenement, show, vloer, bedekking, vloerbedekking, stoffering, stofferen, tapijt, karpet, kleed, vloerkleed, kamerbreed, sanoma, vt wonen, vt-wonen, #vtwonen, #vtwdbeurs, #vtwdbeurs, #cotap

Gerelateerd nieuws
Supersterke PVC-vrije klikvloer
Coretec introduceert een pvc-vrije klikvloer, die nu te zien is op in de showroom op de Flanders Flooring Days.
lees verder
Ikea schrapt banen
Inter Ikea, de rechtenhouder en franchisegever van de bekende Zweedse woonwinkelketen, gaat in de kosten snijden om prijzen te verlagen, nu het consumentenvertrouwen verder afneemt.
lees verder
Overnamebod voor Kortrijk Xpo
Kortrijk Xpo/Xpo Group, het bedrijf achter de beurslocatie in Kortijk en organisators van diverse beurzen, komt na openbaar bod van Easyfairs zo goed als zeker in nieuwe handen terecht
lees verder
Distributie uitbreiding
Bjelin blijft zijn aanwezigheid in West-Europa versterken door een nieuw retailpartnerschap aan te gaan met Comafin, een franchiseorganisatie in de woninginrichtingsbranche in Nederland en België.
lees verder
 
In op beurs Rotterdam
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden