Concept Gallery Reloaded

Maandag 18 mei 2015

Think United: op maandag 15 juni presenteert Thonet, samen met De Ploeg, Oligo en Limited Edition, alle noviteiten vanaf de Internationale beurzen in Keulen, Parijs en Milaan in de Concept Gallery in Amsterdam.
Concept Gallery Reloaded
Concept Gallery Reloaded Concept Gallery Reloaded Concept Gallery Reloaded

Vorig jaar betrok het internationale meubelmerk Thonet, bekend van de buighout modellen, een nieuwe showroom in Nederland: de Concept Gallery op de Pedro de Medinalaan 53 in Amsterdam (IJburg); na Duitsland de grootste toonzaal van Thonet in Europa. Ook het Duitse verlichtingsbedrijf Oligo, het Belgische luxetapijten designhuis Limted Edition en het Nederlandse meubelstoffenmerk De Ploeg van Artex, tonen daar nu hun collecties.

 

Voor wie niet de gelegenheid heeft gehad om alles al te zien tijdens de internationale beurzen: op 15 juni is iedereen van 10:00-19:00 uur welkom dat alsnog te doen en kan onder genot van een BBQ-hapje en drankje kennis te maken met de laatste trends van deze bedrijven in één gemeenschappelijke setting.

 

Er is gratis parkeergelegenheid. Wel is het - i.v.m. de catering - verzoek om uw aanwezigheid te bevestigen door een email te sturen aan info@conceptgallery.nl

 

[sponsored artikel]



Links

www.thonet.de
www.deploeg.com
www.conceptgallery.nl
www.le.be
www.oligo.nl
www.oligo.de

Tags

Nieuws, interieur, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, meubel, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank

Gerelateerd nieuws
 
Nieuwe ontwerpen Pode
lees verder
Kave Home stores
Interieurspecialist Eijerkamp heeft vestigingen in Zutphen en Veenendaal, en opent hier de eerste stores in Nederland van het Spaanse merk Kave Home.
lees verder
Extra aandeelhouder Tica
Rogier Uivel treedt toe als nieuwe medeaandeelhouder van Tica, naast Martijn Cliteur en Robert Segers, die dat sinds 2009 zijn.
lees verder
Andreas Ohr leidt Dauphin
Dauphin Office Interiors heeft Andreas Ohr (37) benoemd tot algemeen directeur. Sinds begin september is Ohr verantwoordelijkheid over Human Resources en IT, naast de portefeuilles die hij al sinds oktober 2024 beheert als chief commercial officer.
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden