Black Belt vazen van Marino

Vrijdag 01 december 2017

Venini heeft aangekondigd met de gerenommeerde architect Peter Marino te gaan samenwerken: de introductie van de 'Black Belt'-collectie vazen!
Black Belt vazen van Marino
Black Belt vazen van Marino Black Belt vazen van Marino

Het betreft een gelimiteerde editie handgeblazen glazen vazen. Met behulp van Venini's ambachtelijke Murano-glasproductietechnieken is het mogelijk om de moderne ontwerpen van Marino te realiseren. Op de foto staat Silvia Damiani met Peter Marino, die in leer met veel zwart banden gehuld is.

De nieuwe Black Belt-collectie van Venini biedt vier vormen (ovaal, vierkant, driehoekig en acht) in verschillende grootten. De collectie is verkrijgbaar in een gelimiteerde oplage van 349 stuks per kleur en maat. Elke vaas contrasteert op harmonieuze wijze met doorzichtig glas, in heldere of roze tinten, chartreuse of amber. Maar ook met ondoorzichtige zwarte banden die elke vaas in lineaire patronen wikkelen.

Het vakmanschap van de glasmeesters van Venini maakt het mogelijk om met behulp van complexe technieken glas te maken, die de creatie van 'Black Belt' mogelijk hebben gemaakt.

 



Links

www.venini.com

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning interieur, inrichting, interieurartikel, woonaccessoire, decoratie, decoratie-artikel, gift, accessoire, geschenk, cadeau, kado, vazen, vaas, beurs, evenement, show, tentoonstelling, event, vakbeurs, evenement, bloem, locatie, gift, woondecoratie, accessoire, overname, fusie, #venini, #blackbelt

Gerelateerd nieuws
Imm cologne lanceert india
Koelnmesse, organisator van onder meer Imm cologne, lanceert een nieuw internationaal B2B-event: Imm india. In samenwerking met Indiase brancheorganisaties organiseert de beursgigant op 11–14 maart 2026 een interieurvakbeurs in het India International Convention and Expo Centre in New Delhi.
lees verder
Studenten op DDW
Zes creatieve vakscholen bundelen de krachten voor een gezamenlijke presentatie van studenten op de Dutch Design Week in oktober.
lees verder
 
Tijsen blijft creatief actief
lees verder
 
Totaalconcepten op Heimtextil
lees verder
Goede woonkeuzes geven mentale rust
[Sponsored artikel] - Een huis is de plek waar je tot rust komt, waar je oplaadt, denkt, leeft en jezelf mag zijn. Toch is het niet altijd vanzelfsprekend dat die ruimte ook mentaal rust geeft.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden