B.I.C zoekt de zee op

Zaterdag 31 oktober 2020

B.I.C. Carpets maakt luxueuze karpetten en tapijt, dat is niets nieuws. Met een vernieuwde ecologische mindset wil het bedrijf zijn producten echter naar een hoger niveau tillen. Dit komt tot uiting in de drie nieuwe ecologische collecties voor, ontworpen en geproduceerd in België.
B.I.C zoekt de zee op
B.I.C zoekt de zee op B.I.C zoekt de zee op B.I.C zoekt de zee op B.I.C zoekt de zee op

De nieuwe luxe kwaliteiten zijn cradle to cradle tapijten, onder meer gemaakt van gerecycleerde visnetten en ander afvalmateriaal. Hiermee streeft B.I.C. Carpets ernaar om bij te dragen aan de gezondheid en veiligheid van onze planeet. Als we zo blijven leven en verspillen dat dan zal er namelijk tegen 2050 meer vervuiling in de oceaan zal zijn dan vis.

 

B.I.C koost ervoor om onze foto's te maken in hun natuurlijke omgeving. Het garen van Holden (foto 1 en 2) weerspiegelt het licht, zoals dit ook reflecteert in de zee. Harbor (foto 3) is gemaakt voor commercieel gebruik, het karpet verbetert volgens de fabrikant de luchtkwaliteit en akoestiek in een ruimte. Het innovatieve garen dat ook voor Haven (foto 4) gebruikt wordt voelt zijdezacht aan, volgens B.I.C zoals glijdende voeten weg in warm zand op een zonnig strand. Om het concept af te maken zijn voor de nieuwe collecties zachte natuurlijke tinten gekozen (foto 5).



Links

www.bic-carpets.be

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, vloer, vloerbedekking, tapijt, vloerkleden, kleed, karpet, hergebruik, recycling, duurzaamheid, #biccarpets

Gerelateerd nieuws
Springers Wonen failliet
De high-end interieurwinkel Springers Wonen is eergisteren helaas failliet verklaard. De zaak was gevestigd in het Maliekwartier op de Eerste Korte Baanstraat 7 in Utrecht Oost.
lees verder
Nieuw merk contactlijmen
Heditex - groothandel voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel - introduceert Gekko, een nieuw assortiment contactlijmen met veel voordelen.
lees verder
Overname patenten
I4f verwerft de octrooiportefeuille van Beaulieu International Group op het gebied van PVC vloeren, zowel in klik (rigid core) als verlijmd (LVT).
lees verder
Belgische winkels Leen Bakker dicht
Het einde van Leen Bakker in België is nu definitief door het verwachte faillissement. Dat zorgt voor winkelleegstand van 29 panden.
lees verder
 
Tapijtaanbod Heimtextil grootser
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden