Bezoek Tendence daalt flink

Woensdag 31 augustus 2016

Gisteren was de laatste dag van de warme en laatste Tendence-beurs in augustus. Met zoals op de foto nog lachende gezichten van bezoekers. Dat lachen is de organisatie vergaan toen de cijfers opgemaakt werden.
Bezoek Tendence daalt flink

Nog altijd kwamen er 24.000 bezoekers naar de inkoopbeurs volgens de Messe Frankfurt. Maar dat was wel een daling van maar liefst 13% ten opzichte van 2015. Ook het aantal exposanten was met hetzelfde percentage gekrompen van 1.100 naar 955, overigens natuurlijk nog altijd een fors aantal.

Desalniettemin lijken exposanten het goed te vinden dat volgend jaar veranderingen worden doorgevoerd om het tij te keren. Organisatorische wijzigingen werden reeds aangekondigd in mei en in juni volgde het nieuws over de verschuiving naar eind juni.




Links

www.tendence.messefrankfurt.com
www.messefrankfurt.be
www.messefrankfurt.nl
www.messefrankfurt.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, binnen, huis, decoratie, interieurdecoratie, woonaccessoire, woondecoratie, accessoire, verlichting, lamp, meubel, kleinmeubel, consumentengoederen, beurs, tentoonstelling, show, event, evenement, expo, frankfurt, tendence

Gerelateerd nieuws
Regendouche kiezen
[Sponsored artikel] - Een regendouche kiezen die past bij jouw badkamer en ritme? Een regendouche is meer dan een luxe douchekop en vaak het eerste waar je oog op valt in een moderne badkamer.
lees verder
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder
Eerste invulling Trendz/Showup
De gezamenlijke beurs Trendz/Showup krijgt concreter vorm. Voor de eerste editie, van 30 augustus - 1 september in de Evenementenhal Gorinchem, zijn nu de eerste deelnemende merken en programmaonderdelen bekendgemaakt.
lees verder
Bekende textielmerken overgenomen
De Vespo Groep neemt een aantal bekende textielmerken - waaronder Cinderella, Damai, DDDDD, en Seahorse - over van Dutch Home Company om deze verder uit te gaan bouwen.
lees verder
Overname afgerond
Overname Leen Bakker en Kwantum is afgerond en deze worden definitief overgenomen van Gilde Equity.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden