Nieuwe showroom Kobe in ETC

Donderdag 01 september 2016

Kobefab opent in september een nieuwe showroom voor haar merk Kobe op het ETC Expo in Culemborg. Hier toont het bedrijf een breed assortiment van Kobe’s interieurstoffen en wandbekleding.
Nieuwe showroom Kobe in ETC

Al eerder stond Kobe tijdelijk in het ETC Expo. Hoewel het nog niet op de ETC-site is vermeld, zal er vanaf september een permanente showroom (97A) zijn om het hele jaar door zowel de residentiële als projectmatige collecties van Kobe te tonen.

Naast de vaste openingsdag op maandag wordt op 12 en 13 september de najaarsbeurs voor interieurprofessionals in het centrum gehouden. Op zondag 11 september wordt deze voorafgegaan door een consumentendag. Openingstijden zijn van 10-17 uur.

Kobe wordt als interieurstoffenmerk al 40 jaar wereldwijd gebracht. Vanuit het hoofdkantoor in Valkenswaard brengt Kobefab kwalitatief hoogwaardige producten die in meer dan 55 landen worden gedistribueerd. Naast de showroom in Valkenswaard heeft Kobe ook verkoopkantoren en showrooms in Engeland, Duitsland, Frankrijk en België.

Deze zomer bracht het bedrijf nog een compact aanbod van ingetogen, kamerhoge uni's en basics uit, die in de nieuwe showroom te bewonderen zullen zijn.

 



Links

www.etcexpo.nl
www.kobe.eu

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, interieurbekleding, stof, meubelstof, gordijn, bekleding, decoratie, raambekleding, raamdecoratie, meubelbekleding, textiel, interieurtextiel, confectioneren, geconfectioneerd, confectie, presentatie, introductie, showroom, etc, etc expo, etcexpo

Gerelateerd nieuws
Energiezuinig door slimme ventilatie
[Sponsored artikel] - Energiezuinig wonen draait allang niet meer alleen om goede isolatie of zonnepanelen. Ook frisse lucht speelt een steeds grotere rol binnen moderne woningen.
lees verder
Natuurlijke kleuren in keuken
[Sponsored artikel] - Keukens verschuiven richting rust en eenvoud. Eerder waren contrasten en glanzende oppervlakken populair, nu zie je steeds meer zachte, natuurlijke kleuren: zandtinten, klei, zachtgrijs en groentonen.
lees verder
Wood Loop stopt
De organisatie achter Wood Loop stelt dat Nederland nog niet klaar is voor een ketenaanpak, zoals die is ontwikkeld.
lees verder
 
Sail - akoestiek en indeling
lees verder
Drukke eerste dag Design District
Eerste indrukken van Design District 2026: inspiratie, tactiliteit en de toekomst van interieurdesign.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden