Bezoek Tendence daalt flink

Woensdag 31 augustus 2016

Gisteren was de laatste dag van de warme en laatste Tendence-beurs in augustus. Met zoals op de foto nog lachende gezichten van bezoekers. Dat lachen is de organisatie vergaan toen de cijfers opgemaakt werden.
Bezoek Tendence daalt flink

Nog altijd kwamen er 24.000 bezoekers naar de inkoopbeurs volgens de Messe Frankfurt. Maar dat was wel een daling van maar liefst 13% ten opzichte van 2015. Ook het aantal exposanten was met hetzelfde percentage gekrompen van 1.100 naar 955, overigens natuurlijk nog altijd een fors aantal.

Desalniettemin lijken exposanten het goed te vinden dat volgend jaar veranderingen worden doorgevoerd om het tij te keren. Organisatorische wijzigingen werden reeds aangekondigd in mei en in juni volgde het nieuws over de verschuiving naar eind juni.




Links

www.tendence.messefrankfurt.com
www.messefrankfurt.be
www.messefrankfurt.nl
www.messefrankfurt.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, binnen, huis, decoratie, interieurdecoratie, woonaccessoire, woondecoratie, accessoire, verlichting, lamp, meubel, kleinmeubel, consumentengoederen, beurs, tentoonstelling, show, event, evenement, expo, frankfurt, tendence

Gerelateerd nieuws
Van ontmoeting naar verdieping
Destination Design 2027 introduceert True Stories: een ode aan de verhalen achter design en een nieuwe ruimtelijke ervaring van Judith Muijs.
lees verder
Opening Habitat in Nederlands
Habitat is nu ook concreet gestart in Nederland en Vlaanderen met een website in het Nederlands en met een volledig online strategie.
lees verder
Hogenkamp versterkt Trademart
Trademart Brussel heeft Jan Hogenkamp benoemd tot business unit manager Home & Living. De voormalig commercieel manager van De Woonindustrie gaat zich richten op de verdere ontwikkeling van de Home & Living-divisie.
lees verder
Trends op Incoda 2026
Het interieurvakevent Incoda aanstaande september in Gorinchem breidt het programma uit met trendlezingen, demonstraties en inspirerende interieurmerken.
lees verder
 
Trendz/Showup najaar programma
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden