Beter Bed introduceert Element

Maandag 08 april 2019

Beter Bed introduceert Element, een volledig circulair ontworpen boxspring.
Beter Bed introduceert Element

Beter Bed Holding is druk bezig met zijn toekomststrategie. Dit was kort geleden al merkbaar door de samenwerking met Tempur, die begin april van start ging. Nu komt het bedrijf met een volledig circulaire boxspring.

 

Volgens Beter Bed is duurzaamheid één van de belangrijkste consumententrends. De firma heeft dit thema daarom overgenomen als een van de trends die de strategie van het bedrijf bepalen (de andere vier zijn gezondheid, geluk, bereikbaarheid en betaalbaarheid).

 

Element is de eerste collectie onder de noemer Groen slapen binnen Beter Bed. Groen slapen staat volgens het bedrijf voor goed slapen op producten die op een duurzame manier ontwikkeld zijn. De boxspring Element is helemaal uit elkaar te halen en alle materialen zijn recyclebaar. Ook zijn alle onderdelen afzonderlijk te vervangen. Het betreft stuk voor stuk zogenaamde mono-materialen in plaats van gemengde grondstoffen, waardoor ze volledig herbruikbaar zijn. 


De consument kan Element leasen vanaf € 1,43 per nacht. Na afloop van de leasetermijn kan de klant een nieuw Element-boxspring leasen. Beter Bed neemt het oude bed dan terug en zorgt voor verwerking en hergebruik. Element is vanaf Pasen verkrijgbaar in 16 Beter Bed-filialen in Nederland.



Links

www.beddenreus.be
www.beterbed.be
www.beterbed.nl
www.beterbedholding.nl
www.tempur.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, detail, retail, nachtrust, #beddenreus, #beterbed, #beterbed, #beterbedholding, #tempur

Gerelateerd nieuws
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder
Houtsnippers in je tuin
[Sponsored artikel] - Een tuin blijft makkelijker netjes wanneer de bodem goed en gelijkmatig is afgedekt. Losse grond droogt minder snel uit en krijgt minder ruimte voor onkruid.
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder
Materiaal belangrijk bij interieur
[Sponsored artikel] - Het inrichten van een woning draait om veel meer dan het uitkiezen van een mooie kleur voor op de muur of een nieuwe zetel. De focus verschuift naar de materialen waarmee een ruimte wordt opgebouwd.
lees verder
Opening winkel Jysk
Jysk breidt verder uit in Nederland met de opening van een nieuwe winkel in Barneveld. Tegelijkertijd is de winkel in Gouda verhuisd naar een nieuwe, centrale locatie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden