Begin interieurjaar in Nieuwegein

Zaterdag 17 januari 2026

Tijdens de Voorjaarsvakdagen van 1-4 februari 2026 in De Woonindustrie kunnen retailers, projectinrichters en andere interieurprofessionals nieuwe leveranciers ontmoeten en ontwikkelingen in de markt volgen.
Begin interieurjaar in Nieuwegein
Begin interieurjaar in Nieuwegein

Gedurende vier dagen presenteren meer dan 300 merken zich in Nieuwegein. De nadruk ligt dit voorjaar op vernieuwing binnen bestaande segmenten én op de instroom van nieuwe namen.

 

Binnen De Woonindustrie groeit het themagebied Dromenland in slaapsegment opnieuw met de komst van ABC Bedding van Umit Coban (foto 2 rechts, naast Benjamin Streefkerk van De Woonindustrie) en Scandi Bedding. Al eerder lieten we weten Ducky Dons en HML Bedding zich hier gaan presenteren. Inkoopgroep EK Living heeft hier eveneens een plek gevonden.

 

Ook buiten Dromenland is het aanbod dit voorjaar breder dan voorheen. Diverse nieuwe exposanten en vernieuwde stands zorgen voor aanvullende impulsen binnen verlichting, meubelen, stoffen en accessoires. Eerder meldden we al de komst van Fantasia Light Designers, DF Design en Toppoint, daarnaast volgen dit seizoen BuvetexEight Furniture (net als afgelopen september), Trio Lighting Group, Kedd (net als vorig jaar), Dutch Originals, They & Me, Gorini, Olta (merken van Sympa) en Mooro.

 

Het evenement is toegankelijk voor vakbezoekers, die via de website van De Woonindustrie een persoonlijke QR-code kunnen aanvragen.



Links

www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, marketday, vakdagen, najaarsvakdagen, #woonindustrie, #dwi, #dewoonindustrie, #dwivakdagen, #voorjaarsvakdagen

Gerelateerd nieuws
Materiaal belangrijk bij interieur
[Sponsored artikel] - Het inrichten van een woning draait om veel meer dan het uitkiezen van een mooie kleur voor op de muur of een nieuwe zetel. De focus verschuift naar de materialen waarmee een ruimte wordt opgebouwd.
lees verder
Opening winkel Jysk
Jysk breidt verder uit in Nederland met de opening van een nieuwe winkel in Barneveld. Tegelijkertijd is de winkel in Gouda verhuisd naar een nieuwe, centrale locatie.
lees verder
 
Glue zet zevende editie neer
lees verder
Groei consumptie woninginrichting
De consumptie van huishoudens in Nederland is volgens het CBS in april met 1% gegroeid, vooral duurzame goederen (waaronder woninginrichting) stegen sneller.
lees verder
Idd cologne kiest opnieuw stad
Beurs en showrooms vormen samen één programma in Keulen. De editie van 2026 sluit opnieuw aan op Orgatec en richt zich op wonen, hospitality en design.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden