Bece lanceert nieuwe projectcollectie

Maandag 06 juli 2020

B&C Raamdecoratie introduceert een nieuwe projectcollectie van het label Bece. Hierbij biedt het bedrijf naar eigen zeggen voor ieder project mooie en functionele raamdecoratie.
Bece lanceert nieuwe projectcollectie
Bece lanceert nieuwe projectcollectie

Voor een kantoor, restaurant, school of ziekenhuis: de nieuwe collectie biedt volgens Bece voor alle projecten een passende oplossing. De collectie bevat gecertificeerde stoffen en materialen voor een optimale zon-, licht- en warmtewering. De stoffen zijn ISO 9001/14001, Oeko-Tex 100, Greenguard Gold, Cradle-to-Cradle, IMO en BREEAM-geschikt. Daarnaast bericht Bece dat de stoffen ook over nuttige functionele eigenschappen beschikken. Zo zijn zij vlamvertragend, vochtbestendig en antibacterieel. Ook aan duurzaamheid is gedacht: de collectie bevat stoffen van gerecyclede petflessen.

 

De collectie wordt in een box gepresenteerd en bevat vijf waaiers voor iedere productgroep. De projectcollectie bevat screen rolgordijnen, rolgordijnen, aluminium jaloezieën, verticale jaloezieën en plissé- en dupligordijnen. Er is keuze uit maar liefst 176 kleuren.



Links

www.b-cinternational.com
www.bece.be
www.bece.nl

Tags

Nieuw, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, project, raamdecoratie, rolgordijn, jaloezie, plisségordijn, dupligordijn, vouwgordijn, vlinderjaloezie, paneelgordijn, project, contract, #bece

Gerelateerd nieuws
A@W: Regenerative Architecture
Architect@Work keert op 9 en 10 september terug naar Ahoy. De vakbeurs staat dit jaar in het teken van 'Regenerative Architecture' en presenteert opnieuw een selectie van productinnovaties, lezingen en materiaaloplossingen.
lees verder
 
In prijs voor studenten
lees verder
Ontwerpwedstrijd Incoda
Na de succesvolle editie van vorig jaar organiseert de interieurvakevent Incoda ook dit jaar weer een ontwerpwedstrijd voor gevestigde namen en studenten.
lees verder
Innovatieprijs terug op Orgatec
De Innovation Award Architecture+ Office keert terug tijdens Orgatec 2026. De prijs zet opnieuw innovaties voor werk- en projectinrichting centraal. Inschrijvingen zijn geopend.
lees verder
Van ontmoeting naar verdieping
Destination Design 2027 introduceert True Stories: een ode aan de verhalen achter design en een nieuwe ruimtelijke ervaring van Judith Muijs.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden