BD Line nieuw in Woonindustrie

Dinsdag 14 november 2023

Het exposantenaanbod in De Woonindustrie blijft zich ontwikkelen. Specialist in binnenzonwering BD Line is de nieuwste aanwinst voor het showroomcentrum.
BD Line nieuw in Woonindustrie
BD Line nieuw in Woonindustrie BD Line nieuw in Woonindustrie

De Woonindustrie in Nieuwegein heeft haar deuren wagenwijd openstaan voor interieurspecialisten. Iedere maandag is het Marketday en is het centrum open van 10:00-17:00. Op 4 tot en met 7 februari 2024 vinden hier de Voorjaarsvakdagen plaats.

 

Vanaf heden is BD Line ook onderdeel van De Woonindustrie. Het bedrijf toont brede aanbod collectie raambekleding op de eerste verdieping. Met de nieuwe showroom van 55 m² wil BD Line dealers in het noorden en midden van Nederland nog beter ondersteunen. In Nieuwegein is ongetwijfeld aandacht voor twee nieuwe collecties die het bedrijf dit jaar lanceerde. De Woodshutters shuttercollectie (foto 1) en Loft Wood, een nieuwe collectie houten jaloezieën (foto 2 en 3) gemaakt van Pauwlonia (een lichte en schimmelbestendige houtsoort), bamboe en Japanse Cypres.



Links

dewoonindustrie.nl
www.bdline.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, marketday, vakdagen, najaarsvakdagen, #woonindustrie, #dwi, #dewoonindustrie, #dwivakdagen, #BDLine

Gerelateerd nieuws
Spoga+Gafa: Growing Forward
De tuin- en outdoorvakbeurs Spoga+Gafa presenteert in 2026 een vernieuwd concept. Met het thema ‘Growing forward’ wordt ingespeeld op veranderend consumentengedrag, actuele marktontwikkelingen en behoefte aan meer beleving en oriëntatie.
lees verder
 
Davis Fabrics op Meubelbeurs
lees verder
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Omzet NL-retail september 2025 groeit
De Nederlandse detailhandel heeft in september 3,8% meer omgezet dan in september 2024, volgt uit cijfers van het CBS.De interieurbranche groeide mee.
lees verder
Leenbakker winkels deels naar Jysk
Jysk neemt negen locaties over van Leen Bakker België, dat recent de verkoop van alle 44 winkels heeft aangekondigd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden