Awards voor Table du Sud

Maandag 28 maart 2022

Het Brabantse interieurmerk Table du Sud blijft groeien. In 2020 boekte het bedrijf een omzet van € 11 miljoen en dit jaar streven de eigenaren van Table du Sud, de broers Teun en Evert Antonissen, naar een omzet van € 21 miljoen.
Awards voor Table du Sud

Door deze groeiprestatie wint Table dus Sud de Oryx-prijs van het Financieel Dagblad. Daarnaast ontvangt het merk de derde prijs van FD Gazellen awards, de award voor snelstgroeiende bedrijf in Nederland.


De Oryx-prijs is de juryprijs van het Financieel Dagblad. De jury, die bestond uit topondernemers Kees de jong, Marcel Broersma en Heleen Dura van Oort, koos voor Table du Sud omdat het bedrijf een bijzondere groeiprestatie levert die beloond mag worden. Criteria voor het winnen van de prijs zijn diversiteit, bedrijfsgroei, groei in arbeidsplaatsen, toekomstperspectief én een mooie winstgevendheid.


Daarnaast wordt Table du Sud geroemd om zijn onderscheidendheid en het feit dat het merk een hoogwaardig in Nederland geproduceerd product levert. Het bedrijf opende in september 2021 nog een nieuwe showroom in Utrecht, deze derde showroom in The Wall wordt dit voorjaar uitgebreid met 600m2 extra ruimte geheel gericht op de woonkamer.



Links

www.tabledusud.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, showroom, event, evenement, meubel, tafel, award, prijs, #FD, #Oryxprijs, #tabledusud, #thewall

Gerelateerd nieuws
 
Cor op Idd Cologne
lees verder
Vieren van een iconisch ontwerp
Fritz Hansen presenteert Series 7 Tailored – een verfijnde uitvoering van de iconische multiplex stoel, bekleed met tuigleer en afgewerkt met nauwkeurige stiksels die de herkenbare vorm benadrukken.
lees verder
Talents 25 jaar
Wat drijft jong design? Welke benaderingen zullen het design van de toekomst bepalen? En welke namen moeten we zeker onthouden? Dit is te zien in het Talents programma van de Ambiente.
lees verder
Weer minder gebouwde woningen
Er werden in Nederland meer vergunningen verstrekt, maar minder nieuwe woningen gebouwd in het derde kwartaal, zo rapporteert het CBS.
lees verder
AI biedt veel kansen
Tijdens de AI Summit van de Interieurclub werden tijdens verschillende presentaties de kansen toegelicht die AI kan creëren voor interieurprofessionals.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden