All4Home naar Brussel

Vrijdag 06 maart 2015

De vijfde editie van All4Home, vakbeurs voor lifestyle, decoratie, bloemen en geschenken, zal in het najaar van 2015 in Brussels Expo worden georganiseerd.
All4Home naar Brussel

De Trendboulevard tijdens de afgelopen editie van All4Home

 

Na vier edities georganiseerd te zijn geweest in Flanders Expo en Brussels Kart expo zal de volgende editie van All4Home plaatsvinden in de Heizelpaleizen van Brussels Expo. Potentiële bezoekers, vooral die uit Wallonië, vroegen expliciet om een meer centrale locatie. De eerder gebruikte locatie in Brussel (Kart Expo) voldeed echter niet in voldoende mate. Eerder lag het organiseren van de beurs in Brussels Expo gevoelig, omdat daar nog hun eigen 'B-Decooh!' was gepland. Maar nu is er overeenstemming bereikt om All4Home daar van 23-26 augustus te organiseren.

Niet minder dan 92 procent van de exposanten heeft volgens organisator Claever inmiddels aangegeven aan deze editie te willen meedoen. Belangrijkste motivatie hiervoor is om nieuwe contacten te leggen (73%) en relaties te onderhouden met bestaande cliënteel.
Verwacht wordt dat ook andere deelnemers door deze nieuwe locatie aangetrokken worden om te participeren. All4Home is de enige beurs voor de sector in België.

De locatie voor de voorjaarseditie (afgelopen keer in Flanders Expo) in 2016 is nog niet bekend.

 

Klik hier voor een sfeerimpressie-video (4:52 minuten) gemaakt door de organisatie.

 

Organisatie All4Home
Claever Associates
Weertstraat 66, B-2880 Bornem
T: +32 (0)3 - 296 59 17 (fax 18)
Olivier Claesens, Organisator: olivier@claever.be
Lieve Vermeulen, Project Manager: lieve@claever.be



Links

www.all4home-fair.be
www.claever.be
www.brusselsexpo.be

Tags

Nieuws, All for home, All4home, alles voor thuis, beurs, evenement, show, decoratie, bloem, bloemschikken, geschenk, België, Nederland, Benelux, sectorondernemingen, Koninklijke Unie van de Floristen van België, KUFB, Claever, wonen, interieur, woonaccessoire, gift, woondecoratie, accessoire

Gerelateerd nieuws
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder
 
spoga+gafa klaar voor start
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder
Koelnmesse neemt Design Post over
Design Post in Keulen komt vanaf 1 januari 2027 in handen van Koelnmesse. Met de overname verdwijnt het huidige showroomconcept en krijgt de locatie een nieuwe functie binnen het portfolio van de beursorganisatie.
lees verder
Veel nieuws over Incoda 2026
Van 21-23 september 2026 komt de interieurbranche samen op Incoda in Gorinchem. Tijdens deze 3 dagen zie je de nieuwste collecties, kleuren en materialen om je advies, showroom, studio of projecten klaar te maken voor het nieuwe seizoen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden