Accessoires van Elie Saab Maison

Donderdag 09 februari 2023

Elie Saab Maison begint dit jaar met een nieuwe collectie meubilair en accessoires, aangevuld met verlichting en enkele tapijten.
Accessoires van Elie Saab Maison
Accessoires van Elie Saab Maison Accessoires van Elie Saab Maison Accessoires van Elie Saab Maison

Tijdens Maison & Objet richtte Elie Saab Maison een showroom in in Parijs. Het merk is ontstaan vanuit de haute couture van Elie Saab, in 2020 sloeg het Italiaanse bedrijf de handen ineen met licentiepartner Corporate Brand Maison om een eerste meubel- en accessoirecollectie te presenteren.

 

De showroom in Parijs was verdeeld in twee grote ruimtes, een woongedeelte en een eetgedeelte, aangekleed met de accessoires, die Elie Saab Maison een onmisbaar verlengstuk van de collectie noemt. De producten zijn volgens het merk in staat om te voldoen aan de meest uiteenlopende behoeften en om alle kamers van het huis te complementeren. In het design is zichtbaar dat de collectie is geïnspireerd door de eenvoud van de jaren 50, met toevoegingen uit hedendaagse inspiratiebronnen, vaak afgeleid van natuurlijke elementen.

 

De textielcollectie biedt een breed scala aan decoratieve kussens, in verschillende formaten gemaakt door de meest Italiaanse ambachtslieden, gemaakt van rijke materialen. Ook in collectie: een selectie van dienbladen in verschillende maten en materialen, waaronder de combinaties van leer en edele houtsoorten en metalen met verschillende afwerkingen. De luxueuze vazen van Murano-glas en verschillende sieraden dozen. Madame en Mademoiselle, zijn ontworpen om sieraden in op te bergen en de mannelijke versie, Monsieur, voor horloges.



Links

www.eliesaab.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, project, decoratie, accessoires, bekleding, stof, meubelstof, show, beurs, vakbeurs, event, tentoonstelling, evenement, parijs, villepinte, #elliesaab

Gerelateerd nieuws
Eerste invulling Trendz/Showup
De gezamenlijke beurs Trendz/Showup krijgt concreter vorm. Voor de eerste editie, van 30 augustus - 1 september in de Evenementenhal Gorinchem, zijn nu de eerste deelnemende merken en programmaonderdelen bekendgemaakt.
lees verder
Bekende textielmerken overgenomen
De Vespo Groep neemt een aantal bekende textielmerken - waaronder Cinderella, Damai, DDDDD, en Seahorse - over van Dutch Home Company om deze verder uit te gaan bouwen.
lees verder
Overname afgerond
Overname Leen Bakker en Kwantum is afgerond en deze worden definitief overgenomen van Gilde Equity.
lees verder
25 jaar Textiellab
Het Textiellab heeft zich in 25 jaar ontwikkeld van experiment naar internationaal toonaangevend ontwikkelcentrum voor textiel, design
en innovatie.
lees verder
Westwing groeit aanzienlijk in 2025
Westwing overtreft zijn eigen doelstellingen op het gebied van EBITDA, cashflow en marge. Voor 2026 streeft de aanbieder van woon- en interieurartikelen naar verdere groei door uitbreiding, schaalvergroting en een sterkere marktpositie in Europa.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden