Accessoires van Elie Saab Maison

Donderdag 09 februari 2023

Elie Saab Maison begint dit jaar met een nieuwe collectie meubilair en accessoires, aangevuld met verlichting en enkele tapijten.
Accessoires van Elie Saab Maison
Accessoires van Elie Saab Maison Accessoires van Elie Saab Maison Accessoires van Elie Saab Maison

Tijdens Maison & Objet richtte Elie Saab Maison een showroom in in Parijs. Het merk is ontstaan vanuit de haute couture van Elie Saab, in 2020 sloeg het Italiaanse bedrijf de handen ineen met licentiepartner Corporate Brand Maison om een eerste meubel- en accessoirecollectie te presenteren.

 

De showroom in Parijs was verdeeld in twee grote ruimtes, een woongedeelte en een eetgedeelte, aangekleed met de accessoires, die Elie Saab Maison een onmisbaar verlengstuk van de collectie noemt. De producten zijn volgens het merk in staat om te voldoen aan de meest uiteenlopende behoeften en om alle kamers van het huis te complementeren. In het design is zichtbaar dat de collectie is geïnspireerd door de eenvoud van de jaren 50, met toevoegingen uit hedendaagse inspiratiebronnen, vaak afgeleid van natuurlijke elementen.

 

De textielcollectie biedt een breed scala aan decoratieve kussens, in verschillende formaten gemaakt door de meest Italiaanse ambachtslieden, gemaakt van rijke materialen. Ook in collectie: een selectie van dienbladen in verschillende maten en materialen, waaronder de combinaties van leer en edele houtsoorten en metalen met verschillende afwerkingen. De luxueuze vazen van Murano-glas en verschillende sieraden dozen. Madame en Mademoiselle, zijn ontworpen om sieraden in op te bergen en de mannelijke versie, Monsieur, voor horloges.



Links

www.eliesaab.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, project, decoratie, accessoires, bekleding, stof, meubelstof, show, beurs, vakbeurs, event, tentoonstelling, evenement, parijs, villepinte, #elliesaab

Gerelateerd nieuws
 
Nieuwe schuifdeurkast Aran World
lees verder
Noodzaak tot bouwen voor ouderen
De NVM, vereniging van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen in Nederland: ‘Bouwen voor ouderen is de sleutel tot betere doorstroming op de woningmarkt’
lees verder
Moeizame CAO onderhandelingen
Er is nieuws over de CAO onderhandelingen voor de interieurbouw en meubelindustrie: CBM doet handreiking, FNV kondigt landelijke staking aan.
lees verder
Joli's nieuwe Arcs Bench
Meubelmerk Joli heeft een nieuwe zitbank toegevoegd aan de Arcs-collectie: de Arcs Bench. Het ontwerp is afkomstig van de Belgische designer Jeffrey Huyghe en sluit aan bij de vormgeving van de eerder gepresenteerde Arcs Tafel.
lees verder
 
Prima resultaten Flying Tiger
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden