Accessoires van Elie Saab Maison

Donderdag 09 februari 2023

Elie Saab Maison begint dit jaar met een nieuwe collectie meubilair en accessoires, aangevuld met verlichting en enkele tapijten.
Accessoires van Elie Saab Maison
Accessoires van Elie Saab Maison Accessoires van Elie Saab Maison Accessoires van Elie Saab Maison

Tijdens Maison & Objet richtte Elie Saab Maison een showroom in in Parijs. Het merk is ontstaan vanuit de haute couture van Elie Saab, in 2020 sloeg het Italiaanse bedrijf de handen ineen met licentiepartner Corporate Brand Maison om een eerste meubel- en accessoirecollectie te presenteren.

 

De showroom in Parijs was verdeeld in twee grote ruimtes, een woongedeelte en een eetgedeelte, aangekleed met de accessoires, die Elie Saab Maison een onmisbaar verlengstuk van de collectie noemt. De producten zijn volgens het merk in staat om te voldoen aan de meest uiteenlopende behoeften en om alle kamers van het huis te complementeren. In het design is zichtbaar dat de collectie is geïnspireerd door de eenvoud van de jaren 50, met toevoegingen uit hedendaagse inspiratiebronnen, vaak afgeleid van natuurlijke elementen.

 

De textielcollectie biedt een breed scala aan decoratieve kussens, in verschillende formaten gemaakt door de meest Italiaanse ambachtslieden, gemaakt van rijke materialen. Ook in collectie: een selectie van dienbladen in verschillende maten en materialen, waaronder de combinaties van leer en edele houtsoorten en metalen met verschillende afwerkingen. De luxueuze vazen van Murano-glas en verschillende sieraden dozen. Madame en Mademoiselle, zijn ontworpen om sieraden in op te bergen en de mannelijke versie, Monsieur, voor horloges.



Links

www.eliesaab.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, project, decoratie, accessoires, bekleding, stof, meubelstof, show, beurs, vakbeurs, event, tentoonstelling, evenement, parijs, villepinte, #elliesaab

Gerelateerd nieuws
Heropening winkel Groningen
De winkel van woonwinkel Goossens in Groningen is onlangs feestelijk heropend: inspiratie, advies en blije klanten.
lees verder
 
SWV Meubel wordt Fabr
lees verder
Orlando neemt Fm Büromöbel over
Investeringsmaatschappij Orlando Capital V neemt de Duitse fabrikant Fm Büromöbel over. Samen met het huidige management wil de nieuwe eigenaar het bedrijf verder laten groeien in binnen- en buitenland.
lees verder
Sterkste groei woninginrichting
De omzet van de Nederlandse detailhandel groeit met 3,5% in augustus, de omzet van non-food detailhandel groeide sterker.
lees verder
 
Agent stopt met Natuzzi
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden