40-jarig jubileum VSW Expeditie

Woensdag 19 oktober 2022

Drie mijlpalen komen samen bij VSW Expeditie, het bedrijf dat al sinds 1982 actief is in het transport van meubelen en instrumenten. In oktober viert VSW Expeditie zijn 40-jarig jubileum, mede-oprichter Willem van der Struik gaat met pensioen en zijn zoon Maarten van der Struik neemt de leiding over.
40-jarig jubileum VSW Expeditie

Toen de werkgever van Willem van der Struik – waar hij ooit als 15-jarige jongste bediende startte – in 1982 failliet ging, besloot Willem samen met drie collega’s voor zichzelf te beginnen. Hij begon met piano- en orgeltransport. In 40 jaar is er bij VSW Expeditie een hoop veranderd en geïnnoveerd, maar de visie is overeind gebleven: de aflevering op het eindadres moet voor de ontvanger een geluksmoment zijn.

 

In 2014 kwam zoon Maarten van der Struik in het bedrijf. Hij richtte zich op de financiën, terwijl Willem zich focuste op commercie en relatiebeheer. Voor deze stap werkte Maarten onder meer al vijf jaar bij een toonaangevend transportbedrijf in de distributietak. Nu neemt hij het over van zijn vader, die wel op de achtergrond aanwezig blijft.

 

Met 35 transporteenheden heeft VSW Expeditie een hoogwaardig distributienetwerk door vrijwel geheel West-Europa. Het bedrijf heeft meer dan 17.000m2 op- en overslag faciliteit. Het transport vindt plaats met eigen wagens en eigen chauffeurs. Inmiddels bestaat het VSW team uit meer dan 90 mensen. Sinds de laatste negen jaar heeft het bedrijf een enorm snelgroeiende B2C-activiteit, met rechtstreekse bezorging rechtstreeks aan de eindconsument.

 

De toekomstvisie van VSW Expeditie blijft volgens het bedrijf ongewijzigd. Die excellente klantbeleving op het bezorgadres bezorgen is wat ze willen blijven doen. Dit alles met de spreekwoordelijke witte handschoen: het toonbeeld van kwaliteit en zorg.



Links

www.vsw.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, huishoud, woonwinkel, detailhandel, kantoor, meubilair, meubel, inrichting, fauteuil, bank, zitbank, zitten, zitje, poef, lounge, loungebank, transport, bezorgen, post, pakket, delivery, afleveren, aflevering, jubileum, overname, opvolging, #vswexpeditie

Gerelateerd nieuws
Eerste exposanten MBB bekend
Meubelbeurs Brussel (MBB) geeft meer inhoud aan het campagneconcept 'Enter the Decosystem'. De organisatie plaatst natuur, duurzaamheid en beleving centraal en maakt tegelijk de eerste exposanten voor de komende editie bekend.
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder
Koelnmesse neemt Design Post over
Design Post in Keulen komt vanaf 1 januari 2027 in handen van Koelnmesse. Met de overname verdwijnt het huidige showroomconcept en krijgt de locatie een nieuwe functie binnen het portfolio van de beursorganisatie.
lees verder
 
Freistil toont heruitgave bank
lees verder
Veel nieuws over Incoda 2026
Van 21-23 september 2026 komt de interieurbranche samen op Incoda in Gorinchem. Tijdens deze 3 dagen zie je de nieuwste collecties, kleuren en materialen om je advies, showroom, studio of projecten klaar te maken voor het nieuwe seizoen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden