Willems directeur Cosentino

Maandag 16 maart 2020

De Spaanse firma Cosentino heeft in Hendrik Willems een nieuwe topman aangesteld, die Nederland en Duitsland onder zijn hoede heeft.
Willems directeur Cosentino

Hendrik Willems (foto; Cosentino) is de nieuwe directeur van de Spaanse plaatmaterialenproducent Cosentino en regiodirecteur voor Duitsland en Nederland, zo meldt Möbelmarkt. Cosentino is onder meer bekend van Silestone en Dekton, een plaatmateriaal geïntroduceerd in 2013 dat bestaat uit een mix van grondstoffen waaronder glas, kwarts en porselein.

Willems werkt al vijftien jaar voor het familiebedrijf. Hij was accountmanager voor klanten in Noordwest-Europa. Cosentino opende gedurende de afgelopen jaren vestigingen in Duitsland, België en Scandinavië. Vervolgens leidde Willems het bedrijf in Nederland, Polen en nu ook in Duitsland.

Willems wil de service voor architecten, ontwerpers keukenstudio's en verwerkers in Duitsland en Nederland verder uitbreiden, ook online. Cosentino heeft een Belgische vestiging in Merchtem en een Nederlandse in Deurne.




Links

www.cosentino.com
www.dekton.com
nl.silestone.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, project, meubel, gevel, werkblad, keukenblad, vloer, plaat, plaatmateriaal, composiet, steen, natuursteen, massief, beton, kleur, personalia, #cosentino, #dekton, #silestone

Gerelateerd nieuws
Interluebke krijgt nieuwe eigenaar
Voor de Duitse meubelfabrikant Interlübke is een oplossing gevonden na het faillissement van eerder dit jaar. De Langenhorst Group uit Rietberg neemt het designmerk over en wil de langetermijnontwikkeling veiligstellen.
lees verder
Manifest voor sterke centra
Inretail heeft een manifest opgesteld voor politieke partijen die werken aan hun verkiezingsprogramma’s voor de Provinciale Statenverkiezingen van 2027 in Nederland. Met het manifest roept de brancheorganisatie provincies op om gericht te investeren in sterke, bereikbare en aantrekkelijke centrumgebieden.
lees verder
Trends Christmas World 2026
De decoratiebeurs Christmasworld, die vanaf eind januari 2027 in Frankfurt wordt gehouden, signaleert de trends voor kerst 2026: luxe, zachtheid en teckels.
lees verder
 
Bonaldo viert 90 jaar
lees verder
Verlenging samenwerking
X²O Badkamers en Funda verlengen succesvolle samenwerking en gaan daarmee het vierde jaar in met focus op inspiratie en vertrouwen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden