Familieruzie bij Schramm

Maandag 16 maart 2020

Er is heibel bij slaapkamerfabrikant Schramm Werkstätten. Mede-eigenaar Susanne Schramm heeft haar broer Alex aan de kant geschoven en de leiding van het familiebedrijf op zich genomen. Vanaf 1 april samen met Bernd Schellenberg.
Familieruzie bij Schramm

Schramm Werkstätten heeft vorige week aangekondigd dat Bernd Schellenberg (54, foto; Linkedin) is benoemd tot algemeen directeur van de onderneming. Vanaf 1 april 2020 gaat hij samen met Susanne Schramm (54) het bedrijf managen.

Bernd Schellenberg was eerder directeur Marketing en Sales voor de DACH-landen bij Leolux. Met meer dan 20 jaar ervaring in de sector heeft Schellenberg een uitgebreid netwerk opgebouwd met klanten, leveranciers en verenigingen.

Over het management en de aandeelhoudersstructuur van de beheermaatschappij Schramm GbR - Schramm Werkstätten en Schramm Holding - lijkt volgens Möbelmarkt het laatste woord echter nog niet gezegd. Axel Schramm (63), tevens actief als president van het verbond van de Duitse meubelindustrie, lijkt het ontslag niet zonder slag of stoot te accepteren en riep op tot dialoog om een ​​oplossing te vinden in het belang van het bedrijf. Alex' zoon Philipp (28) leidt sinds een jaar de door Schramm twee jaar geleden overgenomen meubelfabrikant Interlübke uit Rheda-Wiedenbrück.

Bij Schramm, dat over drie jaar een eeuw bestaat, werken ongeveer 200 mensen, in Rheda-Wiedenbrück circa 155.



Links

www.interluebke.de
www.leolux.com
www.moebelindustrie.de
www.schramm.ag

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, meubel, slaapkamer, kast, commode, bed, ledikant, matras, bodem, bedbodem, klerenkast, personalia, Schramm, Bernd Schellenberg, #interluebke, #leolux, #moebelindustrie, #schramm

Gerelateerd nieuws
 
Zomeruitbreidingen Ethimo
lees verder
Aquinos Duitsland failliet
Afgelopen week heeft de Duitse vestiging van Aquinos Bedding faillissement aangevraagd.
lees verder
Imm voor 70 procent vol
Met nog een half jaar te gaan tot Imm Cologne 2026 van start gaat is circa 70% van de beursvloer volgens Koelnmesse gereserveerd. Van 20-23 januari 2026 is het event weer het internationale startpunt van het interieurjaar.
lees verder
 
Nieuwe winkel Antwerpen
lees verder
Collett & Victor afgebrand
Een felle brand heeft dinsdag15 juli het hoofdkantoor van zitmeubelfabrikant Collett & Victor in Emelgem volledig in de as gelegd. De rookpluim was tot kilometers ver te zien en bij de brand is asbest vrijgekomen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden