Wereldprimeur Meubelbeurs Brussel

Vrijdag 03 november 2023

Henk van 't Hof, directeur van Slaaphof i Harderwijk, breng voor Aya of Sweden naar eigen zeggen een niet eerder vertoond nieuwtje met de Aya 08: natuurlijk slapen op wol, katoen en paardenhaar!
Wereldprimeur Meubelbeurs Brussel

Het bed Aya 08 (foto) van Aya® of Sweden wordt op de Meubelbeurs Brussel (5-8 november) als wereldprimeur gebracht. Met dit bed is volgens Van 't Hof het slapen op natuurlijke materialen én een goede ondersteuning allebei mogelijk geworden!

Aya 08 is speciaal ontworpen voor mensen die geen compromissen willen sluiten als het gaat om datgene dat ze het dichtst bij hun lichaam hebben tijdens hun nachtrust: het bed is voorzien van biologisch geteelde katoen dat voldoet aan de eisen van het Global Organic Textile Standard (GOTS).

Het bed is opgebouwd uit verschillende lagen zoals GOTS-gecertificeerd wol, katoen en de hoogste kwaliteit gekroesd paardenstaarthaar. Het beschikt over vijf samenwerkende veersystemen, verdeeld in verschillende zones, die allemaal bijdragen aan het creëren van een ideale balans en harmonie met betrekking tot lichaamsvormen.
De gebruikte stoffen zijn modern en duurzaam, hebben een tijdloos karakter met wol als hoofdbestanddeel. Daarnaast is dit bed uitgerust met een gepatenteerde Ziptop®-functie, waarmee wordt gegarandeerd dat niet alleen de matras, maar ook de topper en de lakens op hun plaats blijven.

Volgens Van 't Hof gaat het om een duurzame 'High-Performance' Pocketveren matras met een schouderzone die zelfs voor bodybuilders geschikt is én met een levensduur 25 jaar. De producten zijn handgemaakt en duurzaam geproduceerd aan de Zweedse westkust.

Van 't Hof is bezig met het opzetten een exclusief dealernetwerk van slaapspeciaalzaken in Nederland, België en Luxemburg. Hij belooft retailers eveneens een zeer goede marge.
 
Naast op de Meubelbeurs Brussel is Aya of Sweden overigens ook te vinden op De Woonindustrie in Nieuwegein.



Links

www.ayaofsweden.com
www.dewoonindustrie.nl
www.meubelbeurs.be
www.slaaphof.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, meubel, wonen, design, meubilair, slapen, slaapkamer, matras, slaapsysteem, hoofdbord, projectinrichting, bed, boxspring, slaap, #ayaofsweden, #slaaphof, #ayaofsweden, #dewoonindustrie, #meubelbeurs, #meubelbeursbrussel, #slaaphof

Gerelateerd nieuws
Bekende textielmerken overgenomen
De Vespo Groep neemt een aantal bekende textielmerken - waaronder Cinderella, Damai, DDDDD, en Seahorse - over van Dutch Home Company om deze verder uit te gaan bouwen.
lees verder
Overname afgerond
Overname Leen Bakker en Kwantum is afgerond en deze worden definitief overgenomen van Gilde Equity.
lees verder
Westwing groeit aanzienlijk in 2025
Westwing overtreft zijn eigen doelstellingen op het gebied van EBITDA, cashflow en marge. Voor 2026 streeft de aanbieder van woon- en interieurartikelen naar verdere groei door uitbreiding, schaalvergroting en een sterkere marktpositie in Europa.
lees verder
 
Jysk neemt filialen Leen Bakker over
lees verder
Herstructurering Ada
De Oostenrijkse fabrikant Ada Möbelwerke heeft op 24 maart 2026 een herstructureringsprocedure aangevraagd. De stap volgt enkele maanden na de ingebruikname van een nieuwe, gemoderniseerde beddenfabriek in Ange.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden