Weer meer bezoekers Trendz

Maandag 22 januari 2018

Het aantal bezoekers voor de Voorjaarseditie van TrendZ in Gorinchem blijft fors groeien, voor het derde jaar op rij.
Weer meer bezoekers Trendz
Weer meer bezoekers Trendz

De voorjaarseditie op 14, 15 en 16 januari werd bezocht door 12.360 professionals, een stijging van bijna 10% ten opzichte van 2017. Ook die editie trok destijds al 15% meer bezoekers dan in 2016.

“Dit was een editie om in te lijsten, ongelofelijk! Alles klopte: een recordaantal bezoekers, enthousiaste exposanten en aanvragen van nieuwe merken die vanaf nu ook onderdeel willen uitmaken van dit succes”, laat de organisatie van Trendz weten.

Ruim 250 exposanten en meer dan 450 verschillende merken waren present op deze voorjaarseditie. Er waren veel homeaccessoires, stationery, convenience, toys en lifestyle artikelen van onder andere Yoshiko Home, Decostar, Verhaak, Paperclip, House Vitamin, The Reading Company, Kangaro-KTC en Home Society.

Met name de openingsdag van TrendZ was mega druk. “Verschillende exposanten verkochten op zondag al hun producten in de stand. De economie trekt weer aan, maar we hebben vooraf ook kritisch naar ons uitnodigingsbestand gekeken. Hierdoor hebben we een paar honderd nieuwe bezoekers mogen verwelkomen die nog nooit eerder op TrendZ waren geweest. Uit reacties van exposanten bleken dit kwalitatief zeer goede bezoekers te zijn”, aldus de organisatie.

Twee exposanten werden tijdens TrendZ extra in het zonnetje gezet. Zij ontvingen de Participation Award. In de categorie stand tot 40m2 won Beautanic Lifestyle (foto 2). Het bedrijf is ontwikkeld door MDK Flowers & Greens en StudioBlauw.

In de categorie 40m2 en groter won Dijk Natural Collections (foto 1). Ze hebben al 25 jaar ervaring en zijn groot geworden met het creëren van een uitgebreid assortiment innovatieve, verrassende en natuurlijke decoratie- en sfeerproducten, grotendeels eigen ontwerpen.

Voor de najaarseditie is reeds 75% van de ruimte geboekt. Ook de voorjaarseditie in 2019 lijkt uitverkocht te raken, zo meldt de organisatie.

Trendz Gorinchem biedt daarom exposanten de mogelijkheid om een plek te reserveren voor de komende drie jaar, waarvoor de data reeds gepland zijn:

- 26, 27 en 28 augustus 2018 - Trendz najaar
- 13, 14 en 15 januari 2019 – Trendz voorjaar
- 25, 26 en 27 augustus 2019 – Trendz najaar
- 12, 13 en 14 januari 2020 – Trendz voorjaar
- 23, 24 en 25 augustus 2020 – Trendz najaar

 



Links

www.beautanic.nl
www.dijknaturalcollections.com
www.andtrendz.nl
www.evenementenhal.nl
www.trendzvakbeurzen.nl
www.trendzvoorjaargorinchem.nl

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning interieur, inrichting, interieurartikel, kleinmeubel, kleinmeubilair, woonaccessoire, decoratie, decoratie-artikel, gedekte tafel, gift, accessoire, geschenk, stationery, schrijfwaar, schrijfwaren, cadeau, kado, outdoor, buiten tuin, kerstpakket, relatiegeschenk, valentijnsdag, pasen, feest, vaderdag, moederdag, beurs, evenement, show, bloem, België, Nederland, Benelux, gift, woondecoratie, accessoire, Evenementenhal, Gorkum, Gorinchem, Hardenberg, #TrendZ, @HomeEvent, SOCdays, #&Trendz, Easyfairs, #easyfairs, Artexis Easyfairs Group

Gerelateerd nieuws
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder
NIeuwe strategie Jysk
Woonspecialist en winkelketen Jysk komt met nieuwe strategie: meer winkels én digitale investeringen.
lees verder
 
Nieuwe editie in Amsterdam
lees verder
 
Beurstrio presenteert plannen
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden