Warmlopen voor DWI

Maandag 22 augustus 2022

Over minder dan een maand vinden de DWI Vakdagen weer plaats, op 11-13 en 19-20 september. Opnieuw zijn nieuwe exposanten bekend gemaakt, net als standhouders die hun showroom uitbreiden.
Warmlopen voor DWI

In samenwerking met meer dan 200 interieurmerken en partners biedt De Woonindustrie (DWI) een gevarieerd aanbod op het gebied van meubelen, design, slapen, verlichting, textiel en woonaccessoires. Op zondag 11 september start de vakbeurs met het Woonevent. Op deze dag zijn naast professionals ook consumenten welkom en is er een interessant programma samengesteld.

 

Dan het exposantennieuws. Nieuwkomer IJcoon (het bedrijf dat in juni nog een award in ontvangst mocht nemen) presenteert met trots hun nieuwe collectie. Senzadelli en hun label Artiduo hebben hun showroom uitgebreid. Ook Geberit is deze editie wederom in het centrum vertegenwoordigd.

 

KFF is na het vertrek in 2020 teruggekeerd in DWI en presenteert zich naast Millenerpoort. BXB Interior Collections breidt zijn showroom uit met de merken Sudbrock (nieuwe collectie Game op de foto), Conde House, Loop Carpets, Designwerk en Bulo op de afdeling Design. Het in Mechelen gevestigde Bulo brengt sinds 1963 kantoormeubilair op de markt. Het merk brengt ontwerpen van Belgische architecten, zoals Leon Stynen, Vincent van Duysen, Nathalie van Reeth, Alain Berteau, Luc Vincent, Stehane Beel, en heeft de productie in eigen huis. Met een showroom in centraal Nederland, eveneens te vinden op de eerste etage op de afdeling Design, is Bulo van mening haar relaties nog beter te kunnen bedienen.

 

Met onder andere de komst van Brinkhaus, Aya of Sweden en de verhuizing van Adova naar een grotere showroom is nog meer aanbod op de afdeling Slapen. Ook de afdeling Woonaccessories is veel mooie merken rijker en we meldden al dat Dôme Deco (Eurofashion Homeconcepts) en Ter Halle hun contract hadden verlengd. Dat geldt nu ook voor Highlight en Lalee.



Links

www.dewoonindustrie.nl
www.adova-group.com
www.ayaofsweden.com
www.brinkhaus.de
www.bulo.com
www.bxb-interiorcollections.nl
www.condehouse.de
www.geberit.nl
www.highlightverlichting.nl
www.ijcoon.nl
www.kff.de
www.lalee.de
www.millenerpoort.nl
www.senzadelli.nl
www.sudbrock.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, vakdagen, najaarsvakdagen, #woonindustrie, #dwi, #dewoonindustrie, #adovagroup, #artiduo, #ayaofsweden, #brinkhaus, #bulo, #bxbinteriorcollections, #condehouse, #geberit, #highlightverlichting, #ijcoon, #kff, #lalee, #loopcarpets, #millenerpoort, #senzadelli, #sudbrock

Gerelateerd nieuws
Baan: Icons deel twee
Deze maand presenteert de Nederlandse designmeubelfabrikant Baan de tweede collectie van Icon: een exclusieve serie meubelen geïnspireerd op de populaire Japans-Scandinavische woonstijl, ook wel bekend als ‘Japandi’.
lees verder
Beurstrio presenteert plannen
Het beurstrio Ambiente, Christmasworld en Creative World breidt zijn positie als wereldwijd centrum voor moderne lifestyle, seizoensdecoratie en creatieve doe-het-zelfproducten verder uit en tilt netwerken tegelijkertijd naar een nieuw niveau.
lees verder
5.500 bezoekers Trendz
De najaarseditie van Trendz bracht bijna 5.500 professionals uit de retail- en interieurbranche samen. Ondanks de uitdagende marktomstandigheden wist de beurs volgens de organisatie haar positie als inspiratie- én inkoopmoment te behouden.
lees verder
Beste scores in woonbranche
Auping, Ikea en Hornbach zijn de supersterren in een onderzoek binnen de woonbranche. Deze partijen hebben de beste positionering en scoren hoog op de waardestrategieën ‘beste proces’, ‘beste product’ en ‘beste service’.
lees verder
 
Opening nieuw kantoor EK
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden