Vernieuwing De Eiken Zetel

Dinsdag 06 januari 2026

De Belgische meubelfabrikant De Eiken Zetel zet zijn koers voor 2026 voort met een combinatie van productinnovatie, segmentatie van assortimentsconcepten en versterking van de retail-beleving.
Vernieuwing De Eiken Zetel

Met de introductie van Dezire wil De Eiken Zetel het begrip relaxcomfort herdefiniëren. Dit volledig nieuwe concept combineert Europese ambacht met maatwerkopties, waarin personalisatie en hoogwaardige afwerking centraal staan. Elk Dezire-model wordt handgemaakt in Europa en kan volledig op referentie worden samengesteld, wat inspeelt op de vraag van veeleisende consumenten naar comfort, ergonomie en luxe. 'I’ts not a recliner, it’s a dezire,' luidt de merkpositionering, een duidelijke knipoog naar zowel heritage als toekomstgerichte productfilosofie.


Dezire vormt voor 2026 het premium-anker in het portfolio en moet retailers extra verkoopmotieven bieden binnen het hogere segment van relaxfauteuils en zetels. Daarnaast blijft het klassieke comfort-assortiment onderdeel van de basiscollectie, met instap- tot high-end-opties.


Naast Dezire blijft De Eiken Zetel inzetten op &Dez., een lifestyle-merk dat staat voor jong, trendy wonen met een hedendaagse esthetiek en Instagram-vriendelijke designs. Voor 2026 wordt deze lijn verder uitgebouwd met een nieuwe leefcollectie, modulaire banken, tafelprogramma’s en stoelen die aantrekkelijk zijn voor een jonge doelgroep.


Een andere pijler is Repooz, een merkconcept gericht op betaalbaar, direct leverbaar relaxcomfort met een scherpe prijs-kwaliteitsverhouding en eenvoudig inzetbaar als shop-in-shop-concept. Repooz richt zich op retailpartners die hun aanbod willen verbreden zonder complexe logistiek of lange levertijden.



Links

www.andez.be/dez

Tags

meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, nieuws, fauteuil, relaxfauteuil, #deikenzetel, #dezire

Gerelateerd nieuws
 
Rolf Benz terug naar Duitsland
lees verder
Perfecte scheidingswand
[Sponsored artikel] - Een sfeervolle en praktische scheidingswand is dé oplossing om verschillende zones te creëren in een ruimte. Een doordacht vormgegeven scheidingswand voegt niet alleen structuur toe, maar kan ook licht, ruimte en stijl beïnvloeden.
lees verder
Verlaging bedrag contante betaling
Vanaf 1 januari zijn contante betalingen vanaf € 3000 in Nederland niet meer toegestaan, ook niet als het in gedeelten betaald wordt.
lees verder
Subsidie World Skills
De vakwedstrijden voor VMBO en MBO studenten World Skills hebben subsidie gekregen om de komende jaren deze wedstrijden en extra activiteiten te organiseren. Dit is belangrijk voor de toekomst van ambachtvakken.
lees verder
 
Calia Italia Milaan preview
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden