Vakdagen Gorkum naar najaar

Maandag 05 oktober 2015

De vakbeurs in Gorinchem die jaarlijks in april werd gehouden in de Evenementenhal, wordt verplaatst naar het najaar. Ook wordt nog overwogen om de Vakdagen Parket & Woninginrichter een nieuwe naam te geven; suggesties zijn welkom!
Vakdagen Gorkum naar najaar

De nieuwe beursadviseur Marijne Kok-Winkler laat weten deze beslissing afgelopen donderdag
te hebben genomen na een onderzoek onder een deel van belangrijke (potentiële) exposanten. Hierbij gaf 30% aan een voorkeur voor het voorjaar te hebben, maar 70% van de keyspelers staat - soms na aanvankelijke aarzeling - toch positief ten opzichte van het najaar.

Rekening houdend met verschillende factoren - ook de langjarige beschikbaarheid in Gorinchem zelf - is de beurs nu gepland van 10-12 oktober 2016. In navolging van andere beurzen en vanwege de matig bezochte zondag van collegabeurs TrendZ kortgeleden, is er niet gekozen voor een start op zondag, maar zal er wel een ruimere avondopenstelling zijn. De exacte tijden volgen binnenkort.

Dat evenemtenthal wil ook meer nadruk geven aan kennisprogramma's en/of vertier, ook hiervan is de exacte invulling nog niet bekend.

In de loop van deze week of begin volgende week kan er pas geboekt gaan worden, dus op dit moment worden er nog geen deelnemers genoemd. Marijne verwacht wel de nodige nieuwe grote namen te mogen verwelkomen, onder meer uit de raamdecoratiehoek.

Voor wat betreft de naam: heeft u een goede suggestie voor een naam voor deze vakbeurs voor vloeren (w.o. parket) en interieurtextiel, mail het naar: editor@interieurjournaal.com

 

 



Links

www.evenementenhal.nl
www.evenementenhal.nl/gorinchem/beurzen/view/249/vakdagen-parket-en-woninginrichter-2016

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, vloeren, parket, pvc, lvt, vinyl, linoleum, textiel, bekleding, stofferen, stoffering, meubelstof, meubelbekleding, raamdecoratie, beurs, show, evenement, event, gorinchem, gorkum, vakdagen, vpwi

Gerelateerd nieuws
Regendouche kiezen
[Sponsored artikel] - Een regendouche kiezen die past bij jouw badkamer en ritme? Een regendouche is meer dan een luxe douchekop en vaak het eerste waar je oog op valt in een moderne badkamer.
lees verder
Innovatie centraal op beurzen
Techtextil en Texprocess 2026: innovatie, AI en onderzoek versnellen textiel- en interieurtoepassingen
lees verder
 
Hometex niet in winter
lees verder
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder
Bekende textielmerken overgenomen
De Vespo Groep neemt een aantal bekende textielmerken - waaronder Cinderella, Damai, DDDDD, en Seahorse - over van Dutch Home Company om deze verder uit te gaan bouwen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden