Meer bezoek woonbeurs Amsterdam

Maandag 05 oktober 2015

De 23ste editie van de woonbeurs, dit jaar omgedoopt tot VT Wonen & Design beurs, heeft 10.000 meer bezoekers naar de RAI getrokken dan vorig jaar.
Meer bezoek woonbeurs Amsterdam

Dit jaar kwamen in zes dagen tijd 79.000 bezoekers op de beurs nieuwe stijl af. Duizenden bezoekers hebben een, voor hen persoonlijk gemaakte, beursroute gevolgd. Alle beschikbare plekken voor persoonlijk woonadvies waren volgeboekt.

Fabrikanten en ontwerpers hebben voor de komende tijd veel afspraken ingepland met consumenten om de woonwensen concreet te maken, zo meldt de organisatie.

De jonge, moderne woonstijl blijft populair. Maar ook de hang naar luxe en op maat gemaakt design om de exclusieve woonstijl te creëren. "Producten die met liefde en vakmanschap zijn gemaakt zijn dit seizoen populair," weet Ingrid van Schooten Manager VT Wonen & Design beurs.

Volgend jaar is de beurs van 27 september - 2 oktober.



Links

www.mediaxis.be
www.sanoma.nl
www.sanoma-uitgevers.nl
www.vtwonenendesignbeurs.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, beurs, woonbeurs, event, evenement, show, pin, ontwerp, ontwerper, design, sanoma, eigen huis & interieur, vt wonen, vt-wonen.

Gerelateerd nieuws
Groei interieurproducten mei 2026
De consumptie van huishoudens in Nederland groeit met bijna 2% in mei, vooral het volume van duurzame consumptiegoederen neemt toe. Dat meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).
lees verder
 
Verlost van verfkeuzestress
lees verder
Zeegers na ruim 70 jaar failliet
Aan een lange geschiedenis in de Nederlandse bodyfashionbranche is een einde gekomen. C. Zeegers Mode Agenturen, handelend onder de naam Zeegers Fashion Specialities, is failliet verklaard.
lees verder
Cosentino A'dam vernieuwd
De vernieuwde showroom in Amsterdam van Cosentino, leverancier van plaatmateriaal, biedt nog meer inspiratie voor keuken-, badkamer- en interieurontwerp.
lees verder
Weinig nieuwbouwwoningen verkocht
In het eerste kwartaal van 2026 zijn bijna 56 duizend bestaande koopwoningen en ruim 5 duizend nieuwbouwkoopwoningen in Nederland verkocht.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden