Unilux redt insecten

Maandag 09 maart 2020

Normaal gesproken beschermt Unilux met horren mensen tegen insecten, maar nu doet de Brabantse firma het ook andersom en gaat insecten beschermen tegen mensen.
Unilux redt insecten

Het gaat slecht met de insectenpopulatie in Nederland, zo stelt Unilux uit Boxtel. De specialist in insectenwering kiest er daarom voor om mensen meer bewust te maken van de insectensterfte in de wereld én de desastreuze gevolgen die dat met zich meebrengt. Unilux, ook leverancier van Fractions-shutters, ondersteunt dat met onder meer een TV-campagne en bouwde daarvoor samen met het programma Eigen Huis & Tuin van RTL4 een Insectenhotel (foto)!
 
Op 14 maart (18.05 uur) en 15 maart (9.35 uur) is de uitzending bij RTL 4. De presentator van het programma gaat in gesprek met bioloog Arjan Postma en samen kijken ze naar wat men kan doen om in eigen omgeving zorg te dragen voor het behoud van de insecten.

Kijk hier alvast naar de promo van het programma. Unilux zal de campagne vervolgen op TV en andere media en dealerpakketten om zoveel mogelijk mensen te bereiken en de boodschap te verspreiden en mensen zelf een insectenhotel te laten bouwen.



Links

www.fractions.nl
www.unilux.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, gordijn, stof, raambekleding, raamdecoratie, gordijn, stof, plissé, hor, horren, insectenwering, confectie, textiel, bekleding, stofferen, stoffering, woningstofferen, woninginrichting, woninginrichter, Unilux, #fractions, #unilux, #horren, #rtl4, #eigenhuisentuin

Gerelateerd nieuws
 
In op beurs Rotterdam
lees verder
Nieuwe baan Ruben Desmet
Voormalig Unilin topman Ruben Desmet gaat nu aan de slag als ceo bij de Corialis Group, moederbedrijf van Aliplast. Corialis uit Lokeren levert aluminium profielen.
lees verder
Tips voor minder tijd voor onderhoud
[Sponsored artikel] - Het is fijn om in een huis te wonen dat schoon en opgeruimd is. Toch kan onderhoud in huis een hoop tijd kosten. Maar er zijn manieren om het onderhoud te beperken en je huis toch schoon te houden.
lees verder
Koeka failliet
Over Koeka, een handelsfirma in knuffelzachte babyproducten uit Weesp, is begin deze week het faillissement uitgesproken. Het bedrijf leverde ledikantjes, reiswiegen, dekens en kleding voor baby's.
lees verder
Broos herstel woonbranche
Nederlanders geven minder uit aan woonartikelen. Woonwinkels kampen daardoor met dalende rendementen of gaan failliet en zijn zoekende naar nieuwe wegen om de omzet te verhogen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden