Uitbreiding distributie Emma

Maandag 28 februari 2022

De online matrassenaanbieder Emma breidt zijn aanbod in Europa uit. Sinds februari zijn Emma-matrassen verkrijgbaar in alle 269 Jysk-winkels in Frankrijk, Groot-Brittannië, Ierland, Italië, Portugal en Spanje
Uitbreiding distributie Emma

In Duitsland zijn de matrassen van het merk uit Frankfurt sinds juni 2021 opgenomen in alle 967 vestigingen van het voormalige Dänisches Bettenlager. In oktober van hetzelfde jaar werden Emma-matrassen, een merk van Franz Haniel & Cie, gelanceerd in tien van Jysk's Europese online winkels.

 

De start in de fysieke handel buiten Duitsland is volgens Frankfurt de volgende stap binnen de samenwerking. Jysk, onderdeel van Lars Larsen, exploiteert momenteel meer dan 3.000 fysieke winkels wereldwijd en heeft de ambitie om te groeien naar 5.000 winkels. Naast de Deense werkt Emma samen met meer dan 200 retailpartners over de hele wereld. Volgens het bedrijf zijn Emma-producten nu beschikbaar op meer dan 3.500 fysieke contactpunten.

 

De lancering in meer Jysk-winkels in Europa maakt deel uit van Emma's omnichannel-strategie, die een mix van online en on-site business omvat. Pär Myhrman, Global Key Account Director (Jysk) & Country Sales Director Retail Scandinavia bij Emma, ​​zegt: 'Jysk is een belangrijke partner voor ons om de internationale expansie van onze omnichannel-strategie te stimuleren. We kijken ernaar uit om deze samenwerking samen uit te breiden om een ​​betere slaapervaring te bieden aan onze offline klanten in Europa.'

 

In Nederland zijn Emma matrassen verkrijgbaar via Beter Bed.



Links

www.beterbed.nl
www.emma-matras.nl
www.emma-matratze.de
www.emma-sleep.com
www.jysk.de
www.jysk.com
www.jysk.nl
www.larslarsengroup.com

Tags

nieuws, interieur, slaapcomfort, matrassen, online, verkoop, multichannel, europa, retaipartners, #jysk, #emma, #beterbed, #larslarsen

Gerelateerd nieuws
Imm cologne lanceert india
Koelnmesse, organisator van onder meer Imm cologne, lanceert een nieuw internationaal B2B-event: Imm india. In samenwerking met Indiase brancheorganisaties organiseert de beursgigant op 11–14 maart 2026 een interieurvakbeurs in het India International Convention and Expo Centre in New Delhi.
lees verder
Studenten op DDW
Zes creatieve vakscholen bundelen de krachten voor een gezamenlijke presentatie van studenten op de Dutch Design Week in oktober.
lees verder
Goede woonkeuzes geven mentale rust
[Sponsored artikel] - Een huis is de plek waar je tot rust komt, waar je oplaadt, denkt, leeft en jezelf mag zijn. Toch is het niet altijd vanzelfsprekend dat die ruimte ook mentaal rust geeft.
lees verder
Aquinos Duitsland failliet
Afgelopen week heeft de Duitse vestiging van Aquinos Bedding faillissement aangevraagd.
lees verder
Imm voor 70 procent vol
Met nog een half jaar te gaan tot Imm Cologne 2026 van start gaat is circa 70% van de beursvloer volgens Koelnmesse gereserveerd. Van 20-23 januari 2026 is het event weer het internationale startpunt van het interieurjaar.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden