Twee Gio's voor Ahrend

Maandag 12 november 2018

Afgelopen woensdag was de 32ste uitreiking van de Erkenningen Goed Industrieel Ontwerp (GIO). Ahrend werd voor twee van haar producten onderscheiden.
Twee Gio's voor Ahrend
Twee Gio's voor Ahrend Twee Gio's voor Ahrend

Zowel de Ahrend Loungescape Powernap als de Comfortwerkplek kregen de Gio-erkenning.

Met de Loungescape Powernap (foto 1) faciliteert Ahrend de mogelijkheid om een
korte rustperiode van tien tot vijftien minuten op kantoor te kunnen nemen. Dit draagt positief bij aan iemands productiviteit, concentratie en creatieve vermogen. Koninklijke Ahrend ontwikkelde met ontwerper Basten Leijh daarvoor deze halfopen lounger, die een whole-body-vibriation matras heeft, powered by Neurosonic.

Aan de Comfortwerkplek (foto 2 en 3), in de basis een werkplek van ontwerper Marck Haans uit de Balance range, is toegevoegd dat de gebruiker klimaat, temperatuur en verlichting naar eigen voorkeur kan instellen. En met de Smart Working App stelt het bureau zich automatisch in naar de voorkeuren van elke individuele gebruiker.

Met een ventilator op het tafelblad en geïntegreerde verwarming in het tafelblad is een persoonlijk microklimaat te scheppen. De verlichting past zich automatisch aan gedurende de werkdag, met in de ochtend meer blauwtinten en tegen de avond meer rood. Zo stijgt niet alleen stijgt de productiviteit van de gebruiker, ook het energieverbruik van gebouwen voor verwarming, koeling en verlichting neemt volgens  Ahrend tussen de 25 en 45% af.




Links

www.ahrend.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, kantoor, meubel, retail, living, meubels, meubilair, powernap, werkplek, #ahrend, #royalahrend, #gio

Gerelateerd nieuws
Imm cologne lanceert india
Koelnmesse, organisator van onder meer Imm cologne, lanceert een nieuw internationaal B2B-event: Imm india. In samenwerking met Indiase brancheorganisaties organiseert de beursgigant op 11–14 maart 2026 een interieurvakbeurs in het India International Convention and Expo Centre in New Delhi.
lees verder
Studenten op DDW
Zes creatieve vakscholen bundelen de krachten voor een gezamenlijke presentatie van studenten op de Dutch Design Week in oktober.
lees verder
Voorlopige insolventie Ceka
De Duitse kantoormeubelfabrikant Ceka is op 2 juli onder voorlopig insolventiebeheer geplaatst. Inmiddels is duidelijk dat de productie in augustus weer volledig wordt opgestart, mede dankzij intensief contact met leveranciers en nieuwe orders.
lees verder
 
Tijsen blijft creatief actief
lees verder
Take Teak nieuw in De Woonindustrie
Tijdens de komende Najaarsvakdagen wordt Take Teak geïntroduceerd als nieuw merk in De Woonindustrie. Vanaf 1 september is Take Teak permanent te vinden op de begane grond in De Woonindustrie in Nieuwegein.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden