Tartan deken voor koel najaar

Maandag 21 augustus 2023

Het is weer bijna tijd om op de bank te kruipen met een dekentje. Duurzaam textielmerk Elvang introduceert dit najaar de Tartan throw.
Tartan deken voor koel najaar
Tartan deken voor koel najaar Tartan deken voor koel najaar

De nieuwe Tartan throw voegt volgens Elvang knusse elegantie toe aan elk huis. De throw is geïnspireerd op het traditionele tartanpatroon van ineengestrengelde horizontale en verticale lijnen en wordt gekenmerkt door het grove gevoel en de extra lange franjes. Het heeft een klassieke uitstraling met een gereduceerde twist en wordt geleverd in twee neutrale kleuren, bruin en ivoor.

 

Het kleed is gemaakt in Peru van gerecyclede vezels, waaronder alpaca. Het weven van alpacawol is een Peruaanse traditie die teruggaat tot de tijd van de Inca's en de vezels zijn zacht en duurzaam. De isolerende, ademende eigenschappen zorgen voor warmte bij koud weer en houden het lichaam koel en droog bij hogere temperaturen. Bovendien wordt pilling volgens het bedrijf tot een absoluut minimum beperkt, zodat de throw er nog lang mooi uit blijft zien. Details: het kleed is gemaakt van 50% alpacawol, 40% schapenwol en 10% andere vezels. Het product van 130 x 190 kost € 185.

 

Elvang maakt sinds 2003 duurzaam, verantwoord geproduceerd textiel en is een lid van de World Fair Trade Organization (WFTO). Dit is het hoogst mogelijke niveau van certificering en garandeert dat de ontwerpen, toeleveringsketens en het bedrijfsmodel mensen, de planeet en dieren op de eerste plaats zetten.



Links

www.elvangdenmark.com

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, meubel, woonartikel, woonaccessoire, decoratie, accessoires, deken, woondeken, plaid, #elvang

Gerelateerd nieuws
Japandi keuken: rustig en functioneel
[Sponsored artikel] - Interieurtrends komen en gaan, maar sommige stijlen blijven langer. Zoals de Japandi stijl. Deze combinatie van Japans en Scandinavisch design wint al jaren aan populariteit, ook voor keukens.
lees verder
Nieuwe editie Hospitality Design Days
Van 9 t/m 11 februari wordt de derde editie van de Hospitality Design Days (HDD) georganiseerd in Culemborg, met de deelname van 15 Nederlandse merken.
lees verder
Hoe kies je de beste laminaatvloer?
[Sponsored artikel] - Ben je toe aan een nieuwe vloer en overweeg je laminaat? Goede keuze! Laminaatvloeren zijn niet alleen stijlvol, maar ook praktisch en betaalbaar. Maar hoe kies je nu de beste laminaatvloer voor jouw huis?
lees verder
Vilten wandbekleding
Eijffinger introduceert de nieuwe wandbekleding collectie Felt. Deze vilt collectie is ontstaan uit een bijzondere samenwerking met het Nederlandse bedrijf I-did, die ook zorgt voor sociale impact.
lees verder
Effect van epoxy vloercoating
[Sponsored artikel] - Een epoxyvloer is enorm populair geworden. Dat is niet zonder reden. De vloer valt direct op: strak, glanzend en naadloos, en tegelijkertijd verrassend praktisch.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden