Tactische wissel De Ploeg

Dinsdag 23 februari 2021

Dit jaar vervangt De Ploeg dim out Close door de nieuwe kwaliteit Solid. Deze stof is naast in neutrale tinten ook beschikbaar in trendkleuren zoals blauw en geel.
Tactische wissel De Ploeg
Tactische wissel De Ploeg Tactische wissel De Ploeg

De wissel van De Ploeg is volgens het Artex merk een doordachte wijziging in zijn collectie. Solid is kamerhoog geweven met een charmant bi-color effect waardoor alle tinten heel subtiel in elkaar overvloeien. Beiden stofkanten tonen een mooie, verfijnde weefstructuur.

 

Volgens De Ploeg draagt Solid naast interieurbeleving gelijktijdig bij aan een hoogwaardig aanzicht van de buitengevel. De gordijnstof is geschikt voor hotelinrichting, presentie –conferentieruimten, maar uiteraard  ook voor thuis. De kwaliteit is vlamwerend, akoestisch getest, goed wasbaar en volgens het bedrijf zeer scherp geprijsd.

 

De Ploeg is onderdeel van Hunter Douglas-dochter Artex, die ook ArteluxLoft79Your Edition en Kendix Allure voert. Laatstgenoemd label heeft een showroom in het ETC Design Center in Culemborg.

 



Links

www.artelux.com
www.artex.hde.nl
www.deploeg.com
www.etcdesigncenter.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, hospitality, meubelstof, bekleding, meubelbekleding, stoffeer, stoffering, stoffeerder, interieurbekleding, weefstof, confectie, interieurstof, #artex, #ploeg, #deploeg, #kendix, #kendixallure, #close, #solid, #artelux, #loft79, #youredition, #etcdesignexperience, #etcdesigncenter, #etcexpo

Gerelateerd nieuws
Materiaal belangrijk bij interieur
[Sponsored artikel] - Het inrichten van een woning draait om veel meer dan het uitkiezen van een mooie kleur voor op de muur of een nieuwe zetel. De focus verschuift naar de materialen waarmee een ruimte wordt opgebouwd.
lees verder
Opening winkel Jysk
Jysk breidt verder uit in Nederland met de opening van een nieuwe winkel in Barneveld. Tegelijkertijd is de winkel in Gouda verhuisd naar een nieuwe, centrale locatie.
lees verder
Mooi interieur is risico in huis
[Sponsored artikel] - Een mooi huis is ook een kwetsbaar huis. Juist in huizen waar veel aandacht naar interieur gaat, zitten verrassend veel “risicomomenten”.
lees verder
Grote investering Unilin Panels
Unilin plant een investering van meer dan € 100 miljoen in de spaanplatenfabriek van Unilin Panels in Oostrozebeke.
lees verder
Festivalvibe op Design District
Met 6.090 bezoekers, ruim 180 deelnemers en zomerse temperaturen kijkt Design District 2026 terug op een drukbezochte editie. Naast nieuwe collecties en merken stond ook kennisdeling en jong talent centraal.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden