Start Parket Woontotaal Academy

Dinsdag 12 februari 2019

Vanaf deze maand gaat Woontotaal Academy in Zoetermeer trainingen en opleidingen verzorgen voor de parketbranche. Bijlard International zal met Floor-producten de trainingen ondersteunen.
Start Parket Woontotaal Academy

Begin 2018 is WoonTotaal Academy (WTA) als onafhankelijk trainingscentrum in de Benelux begonnen met trainingen en opleidingen voor verkopers en vakmensen die werkzaam zijn in de woninginrichtingsbranche. In november kondigde het aan ook de parketbranche hierbij te gaan betrekken. Daarnaast zoekt WTA actief naar potentiële kandidaten die in deze branche aan het werk willen.

Cursisten zullen tijdens hun training parket met diverse producten van Bijlard kennis maken, met o.a. de Ms Floor en Sqraper®, zo meldt Bijlard in een persbericht. De Zoetermeerse fabrikant produceert op een steenworp afstand van het trainingscentrum een groot gedeelte van zijn assortiment in eigen huis. Onderdeel van de cursus is het laten zien van de productie van de producten waar zij mee gaan werken.

 



Links

www.bijlard.com
www.sieval.com
www.woontotaal-academy.nl
www.woontotaal.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, vloer, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, laminaat, leggen, stroken, strook, plank, steen, staal, ijzer, leer, hout, beton, stofferen, stoffering, visgraat, parket, hout, lijm, egalisatie, montage, stofferen, #sieval, #woontotaal, #bijlard, #woontotaalacademy

Gerelateerd nieuws
Rust in het interieur
Nieuw bij de PVC-vloerencollectie van het Lifestyle-interior label, de Terra Nova. Natuurgetrouwe, rustige dessins met een ultramatte afwerking.
lees verder
Vooruitblik op Spoga+gafa 2025
Van 22-24 juni 2025 is Keulen opnieuw het internationale middelpunt voor de tuin- en barbecuesector. Tijdens Spoga+gafa 2025 kunnen bezoekers rekenen op een inhoudelijk programma, actuele trends en volop inspiratie.
lees verder
Nieuwe dessins Woven Washi
De exclusieve samenwerking tussen Indivipro en Wood & Washi brengt Japanse verfijning naar het interieur met nieuwe dessins.
lees verder
Coretec toont nieuw concept
Tijdens de Flanders Flooring Days (FFD) toonde US Floors in haar showroom in Kruisem het nieuwe winkeldisplay-concept voor haar vloerenmerk Coretec.
lees verder
Hometex groeit naar 3 hallen
Vakbeurs Hometex Summer is dit jaar op 25 en 26 juni in het Duitse Bad Salzuflen en markeert een aantal opvallende veranderingen: de Hamburgse uitgeverij SN-Verlag is nu organisator en de beurs groeit door naar meer dan 180 exposanten.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden