Spoga toch uitgesteld

Maandag 06 juli 2020

De internationale outdoorbeurs Spoga + gafa zou van 6-8 september 2020 in Keulen worden gehouden. Verrassend genoeg is de beurs nu toch uitgesteld, naar een permanent andere datum!
Spoga toch uitgesteld

Management Spoga v.l.n.r.: Stefan Lohrberg, Directeur Spoga + gafa, Catja Caspary, Vice President, Oliver Frese, Chief Operating Officer.

Spoga + gafa wordt uitgesteld in 2020 en gaat naar een nieuwe datum. De volgende vindt plaats van 30 mei tot 1 juni 2021. Organisator Koelnmesse stelt dat deze permanente datumwijziging naar de eerste helft van het jaar op verzoek van de industrie is doorgevoerd.

Ondanks dat de beursvloer al in het voorjaar van 2020 bijna volgeboekt was, hebben de Covid 19-ontwikkelingen (nieuwe infecties in Duitsland) en de economische situatie toch weer meer invloed op de beurs gekregen. Daarnaast blijft vooral de intercontinentale reissituatie onzeker. Een grote meerderheid van exposanten en vakbezoekers bleek de afgelopen weken te hebben besloten de Spoga niet te bezoeken, ondanks de veiligheidsmaatregelen.

Deze gelegenheid werd meteen aangegrepen om de outdoorbeurs op verzoek van de branche dus ook te verplaatsen naar het voorjaar, wat inkooptechnisch een beter moment zou zijn.




Links

www.spogagafa.com
www.spogagafa.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, tuinbeurs, beurs, show, evenement, tuin, buiten, terras, balkon, decoratie, meubel, meubilair, hangmat, meubel, zitzak, stoel, lounge, parasol, ligstoel, tuinstoel, barbecue, bbq, buitenwonen, tuinmeubel, tuinmeubilair, tuinaccessoire, outdoor, buitenmeubel, buitenmeubilair, #spoga, #spogagafa, #spoga+gafa, #gardenliving, #OutdoorFurnitureandDecoration, #koelnmesse, #kolnmesse

Gerelateerd nieuws
 
Vliegende meubelmakers
lees verder
CAO resultaat Ikea
Ikea Nederland en de vakbonden W.I.M. en FNV hebben een cao-onderhandelingsresultaat behaald, dat de bonden nu ter stemming gaan voorleggen aan hun leden.
lees verder
Nederland op Spoga+gafa 2026
De Nederlandse outdoorbranche is in 2026 nadrukkelijk aanwezig op spoga+gafa in Keulen. Brancheorganisatie DOFAS (Dutch Outdoor Furnishing Association) ondersteunt de beurs opnieuw en ziet bij haar leden brede belangstelling voor deelname.
lees verder
Afvlakking groei prijs koopwoning
Koopwoningen in Nederland zijn in december bijna 6% duurder dan jaar eerder, maar de prijzen daalde bijna 1% ten opzichte van november 2025.
lees verder
Valentijnsnacht in woonboulevard
Op Valentijnsdag gebeurt er iets bijzonders in Woonmall Alexandrium in Rotterdam: vier stellen blijven er een nacht slapen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden