Samenwerking Serax en Piet Moodshop

Maandag 12 mei 2025

Het Belgische designmerk Serax en de Gentse conceptstore Piet Moodshop hebben de handen ineen geslagen. Zij introduceren een samenwerking die de zichtbaarheid én het voortbestaan van lokale winkels moet ondersteunen.
Samenwerking Serax en Piet Moodshop

De aanleiding is herkenbaar voor veel retailers: klanten bezoeken fysieke winkels om inspiratie op te doen, maar kopen uiteindelijk online – vaak rechtstreeks bij het merk. Hoewel de winkel fungeert als showroom, blijft de verkoop uit. ‘Wij zijn de visibiliteit van onze leveranciers, maar daar verdienen we niets aan,’ zegt Christophe Verbeke van Piet Moodshop.

 

Daar wil Serax iets aan veranderen. In samenwerking met Piet Moodshop introduceert het merk een systeem met unieke winkelcodes. Wanneer klanten via de website van Serax een aankoop doen en daarbij de code van een winkel invullen – in dit geval die van Piet Moodshop – ontvangt de winkel een commissie op die verkoop. Zo profiteren ook de fysieke winkels van online bestellingen.

 

Deze aanpak is een strategische keuze om de distributieketen opnieuw in balans te brengen. Voor Serax betekent het een nauwere band met hun wederverkopers. Voor winkels zoals Piet Moodshop betekent het broodnodige erkenning en financiële ondersteuning. Met deze samenwerking hopen Serax en Piet Moodshop een nieuw model te lanceren waarin fysieke winkels weer een rol van betekenis krijgen in het digitale verkooplandschap.



Links

www.serax.com
www.pietmoodshop.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woonaccessoire, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kado, servies, keramiek, decoratie, woondecoratie, tableware, servies, tafelstyling, #ablestyling, tafeldecoratie, tafeldekken, #serax, #pietmoodshop

Gerelateerd nieuws
Belgisch design naar VS
Belgisch design breidt uit naar Californië: Fedustria en TBS Gallery sluiten partnerschap voor de promotie van uitmuntend design.
lees verder
Compacte winkel Jysk
Jysk heeft een nieuwe winkel geopend in Muiden. Het is de eerste winkel in Nederland die is ingericht volgens het compacte winkelconcept van de Scandinavische retailer.
lees verder
CAO akkoord MITT
Vakbond FNV heeft met MITT een akkoord bereikt over een CAO voor mode-, interieur-, tapijt- en textielindustrie: ‘Iedereen gaat erop vooruit’
lees verder
 
Eenvoudige herinneringen
lees verder
Speelse Interieurprofessionaldag
Op maandag 17 november vindt in Nieuwegein opnieuw de Interieurprofessionaldag plaats. Deze editie staat in het teken van spel, experiment en creativiteit. Onder het motto Let’s Play wordt het programma speelser en verrassender dan voorgaande jaren.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden