Rolf Benz terug naar Duitsland

Vrijdag 20 februari 2026

Rolf Benz krijgt nieuwe eigenaren en keert terug in Duitse handen. Een Duits investeerdersconsortium neemt het premium meubelmerk over van de Chinese eigenaar Kuka Investment and Management.
Rolf Benz terug naar Duitsland

De afronding van de transactie wordt in maart 2026 verwacht. Met de overname komt een einde aan het verkoopproces dat in 2025 werd gestart. Financiële details zijn niet bekendgemaakt. Volgens het consortium moet de nieuwe eigendomsstructuur ruimte geven voor gerichte investeringen, strategische doorontwikkeling en internationale groei waar dat passend is.

 

Frank Niehage, woordvoerder van het consortium en beoogd voorzitter van de raad van toezicht, noemt het versterken van de merkpositie, innovatie en het verbeteren van de winstgevendheid als belangrijkste speerpunten. De bestaande directie van Rolf Benz blijft aan boord: Ceo Jürgen Mauß en cfo Jens Hofmann behouden hun functies en nemen daarnaast ook als aandeelhouder deel in het bedrijf.

 

Rolf Benz blijft produceren in Nagold, in het Noord-Zwarte Woud. Daarmee blijft eigen productie in Duitsland een belangrijk onderdeel van de positionering van het merk als premium designfabrikant.



Links

www.rolf-benz.com

Tags

nieuws, interieur, bank, mix, match, zitten, opties, strak, ontwerp, design, ontwerper, zitframe, zithoogte, stoffen, kleuren, woonruimte, oplossing, aanpasbaar, stijl, innovatief, flexibiliteit, zitting, rugleuning, zitcomfort, comfortwensen, overname #rolfbenz

Gerelateerd nieuws
Westwing groeit aanzienlijk in 2025
Westwing overtreft zijn eigen doelstellingen op het gebied van EBITDA, cashflow en marge. Voor 2026 streeft de aanbieder van woon- en interieurartikelen naar verdere groei door uitbreiding, schaalvergroting en een sterkere marktpositie in Europa.
lees verder
 
Nieuwe collectie Bizzotto
lees verder
Negatiever economisch beeld
Het Economisch beeld in Nederland is iets negatiever in maart, vooral door grotere negativiteit bij de Nederlandse consument.
lees verder
 
Jysk neemt filialen Leen Bakker over
lees verder
Herstructurering Ada
De Oostenrijkse fabrikant Ada Möbelwerke heeft op 24 maart 2026 een herstructureringsprocedure aangevraagd. De stap volgt enkele maanden na de ingebruikname van een nieuwe, gemoderniseerde beddenfabriek in Ange.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden