Polipol koopt Oschmann

Maandag 03 augustus 2020

Met de overname van alle verkoop- en marketingrechten van Oschmann Comfort Betten is Polipol ook in bedden gestapt.
Polipol koopt Oschmann

Foto bed Anniva (website Oschmann)

Na het starten van een insolventieprocedure bij Oschmann heeft meubelfabrikant Polipol uit Diepenau na onderhandelingen met de curator vorige week de comfortbeddenfirma uit Coburg overgenomen, zo meldt Möbelmarkt. Daarnaast neemt de Polipol-bedrijvengroep ook Living Furniture Europe (LFE) in Sulęcin in Polen over, waar ongeveer 150 medewerkers werken. De productie van Oschmann-bedden wordt hier onder nieuw management voortgezet.

Algemeen directeur en oprichter van de Polipol Gerd Hemmerling stelt dat het de bedoeling is om de productie te moderniseren en daardoor effectiever en (leverings)betrouwbaarder te maken.

Vanaf 1 januari 2021 wordt het bedrijf administratief samengevoegd met Polipol. Het managementteam, bestaande uit Oschmann en Schardt, en de buitendienst blijven in dienst. Marc Greve wordt de nieuwe directeur van Oschmann Comfort Betten. Hij streeft er naar om binnen een paar jaar weer op het marktvolume van Oschmann in 2018 (circa € 60 miljoen omzet per jaar) te zitten en dat dan geleidelijk uit te breiden. In september zullen nieuwe collecties gepresenteerd worden tijdens een huisshow in Diepenau.




Links

www.oschmann-betten.de
www.polipol.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, residentieel, meubel, tafel, bureau, buro, draaistoel, stoel, bank, werk, design, sanering, herstructurering, doorstart, overname, bed, ledikant, matras, boxsping, slaap, joint venture, acquisitie, koop, #livingfurnitureeurope, #lfe, #oschmann, #polipol, #oschmannbetten, #polipol

Gerelateerd nieuws
Warmte buiten, frisse lucht binnen
[Sponsored artikel] - Warme zomerdagen wisselen elkaar vlot af met milde, natte winters. Die schommelingen maken het vaak lastig om het binnen in huis aangenaam te houden. Hoe ben je klaar voor elk seizoen?
lees verder
Acquisitie door Deli Home
Deli Home versterkt haar positie in Spanje met de voorgenomen overname van Amargós, een fabrikant van deurkozijnen.
lees verder
 
Easyfairs neemt Xpo over
lees verder
Tweede slaaphub Heimtextil
Heimtextil breidt het segment Bed, Bath & Living verder uit. Met de nieuwe presentatiezone 'Comfort & Connect' krijgt de beurs er, naast 'Sleep & Meet', in 2027 een tweede ontmoetingsplek voor de slaap- en woonbranche bij.
lees verder
Lampen en meubels van Cattelan
Cattelan Italia presenteert twee nieuwe ontwerpen die het woonconcept verder uitbreiden: de modulaire salontafelcollectie Matera en de plafondlamp San Marco.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden