Pavilion H-serie door Kettal Studio

Dinsdag 09 juni 2020

De Spaanse fabrikant van outdoormeubel Kettal komt met een nieuwe collectie paviljoens. De H-serie paviljoens is voor een groot deel zelf samen te stellen.
Pavilion H-serie door Kettal Studio
Pavilion H-serie door Kettal Studio Pavilion H-serie door Kettal Studio

Kettal wil met de H-serie zijn assortiment paviljoens verder afstemmen op de architectuur. Er zijn volgens het bedrijf tools ontwikkeld om open, vrij stromende ruimtes te creëren door de introductie van elementen zoals helderheid, transparantie en structurele lichtheid.

 

Praktisch gezien bestaat de Pavilion H-serie uit een gestroomlijnde aluminium structuur, met keuze uit verschillende plafonds: waterdicht, polycarbonaat, venetian, elektrisch bioklimatisch, aluminium, hout, enzovoorts. Zijpanelen zijn er als schuifpanelen in stof, hout en aluminium, of kies voor vaste panelen met planken, aluminium of houten verstelbare jaloezieën, stenen en glazen zijpanelen en gordijnen.

 

Het Pavilion H-assortiment omvat ook verschillende modellen spotlights voor verlichting. Andere beschikbare elementen: stopcontact, tv-standaard en vloer. Klanten kunnen hun eigen ruimte configureren met een keuze uit meer dan 30 aluminiumkleuren en meer dan 50 stofopties.

 

Kettal staat weer op de deelnemerslijst van Orgatec (27 - 31 oktober in Keulen).



Links

www.kettal.com
www.orgatec.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, outdoor, tuin, buiten, tuinaccessoire, tuinmeubilair, tuinmeubel, tuindecoratie, terrasaccessoire, terrasmeubilair, terrasdecoratie, beurs, show, tentoonstelling, event, evenement, bank, tafel verlichting, licht, design, stoel, fauteuil, bank, #PavilionH, #kettal,

Gerelateerd nieuws
Vernieuwde site Woonindustrie
De Woonindustrie presenteert met trots haar volledig vernieuwde website met een moderne uitstraling, verbeterde navigatie en biedt interieurprofessionals alle actuele informatie over het centrum, de deelnemende merken en de komende events.
lees verder
Joli presenteert Tendo
Het Belgische meubelmerk Joli voegt een nieuw designstatement toe aan zijn collectie: Tendo. Deze tafel is volgens het bedrijf meer dan een gebruiksvoorwerp – het is een sculptuur in de ruimte.
lees verder
 
Doorstart Riviera Maison?
lees verder
Showroom De Machinekamer
Meubelwinkel De Machinekamer opent een derde showroom, dit keer in Rotterdam. De Machinekamer biedt een unieke combinatie van vintage én nieuw design meubels.
lees verder
FNV akkoord CAO meubel
FNV-leden akkoord met cao-eindbod interieurbouw en meubelindustrie, zodat eventuele acties definitief geschrapt zijn.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden