Palman naar Perzona

Dinsdag 14 juni 2016

Jean Paul Palman is sinds kort eigenaar en managing director van Perzona Benelux bv geworden.
Palman naar Perzona
Palman naar Perzona Palman naar Perzona

Perzona werd in november 2014 geïntroduceerd op de Meubelbeurs/Brussels by Night. Toen nog onder de bezielende leiding van Arjen Bergevoet (foto 2), die nu Perzona heeft verlaten.

Jean Paul Palman (foto 1/archief) was voorheen managing director van Tempur Benelux en later vice president van North & Central Europe van Tempur Sealy International. Begin dit jaar verliet hij dit bedrijf na zo'n 15 jaar.

Nu heeft hij de productie- en distributierechten van Perzona gekocht van Swiss Sense. Dat wil zeggen voor alle niet aan Swiss Sense gerelateerde dealers, zo is te lezen in Slapen. Wel blijven de bedrijven samenwerken op het gebied van reclame, marketing en productie.

Het is de ambitie van Perzona, op dit moment actief in de Benelux, verder door te groeien naar een Europees erkend merk dat niet aan een winkelketen gerelateerd is. In het belang hiervan opereren Swiss Sense en Perzona volledig onafhankelijk van elkaar.

 



Links

www.meubelbeurs.be
www.perzona.nl
www.swisssense.nl
www.tempur.nl

Tags

interieur, inrichting, slaapcomfort, Brussels by Night, Nieuws, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, ledikant, slaap, nachtrust, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept

Gerelateerd nieuws
Regendouche kiezen
[Sponsored artikel] - Een regendouche kiezen die past bij jouw badkamer en ritme? Een regendouche is meer dan een luxe douchekop en vaak het eerste waar je oog op valt in een moderne badkamer.
lees verder
 
Hometex niet in winter
lees verder
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder
Bekende textielmerken overgenomen
De Vespo Groep neemt een aantal bekende textielmerken - waaronder Cinderella, Damai, DDDDD, en Seahorse - over van Dutch Home Company om deze verder uit te gaan bouwen.
lees verder
Overname afgerond
Overname Leen Bakker en Kwantum is afgerond en deze worden definitief overgenomen van Gilde Equity.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden