Overname Hunter Douglas afgerond

Maandag 28 februari 2022

Hunter Douglas en 3G Capital hebben vandaag bekendgemaakt dat 3G Capital de overname van een controlerend belang in Hunter Douglas heeft afgerond.
Overname Hunter Douglas afgerond
Overname Hunter Douglas afgerond

Als onderdeel van de transactie, die 30 december werd aangekondigd, heeft Ralph Sonnenberg een belang van 75% in de Hunter Douglas Groep overgedragen aan 3G Capital via een Block Trade, waarbij de familie Sonnenberg een belang van 25% in de Hunter Douglas Groep zal behouden. Een wettelijke uitkoopprocedure zal worden gestart voor alle resterende uitstaande aandelen in Hunter Douglas, overeenkomstig de van toepassing zijnde Curaçaose wetgeving en de statuten van Hunter Douglas. In deze procedure zal het standpunt worden ingenomen dat de prijs van de aandelen Hunter Douglas dezelfde zal zijn als overeengekomen in deze Block Trade, namelijk € 175 voor elk gewoon aandeel, en € 0,43 voor elk preferent aandeel.

 

Als gevolg van de overname is João Castro Neves benoemd tot CEO van de Hunter Douglas Groep en David Sonnenberg tot Voorzitter van de Raad van Bestuur.

 

Hunter Douglas is wereldmarktleider op het gebied van raambekleding (waaronder het merk Luxaflex®) en een vooraanstaand producent van bouwproducten. Hunter Douglas heeft haar hoofdkantoor in Rotterdam, Nederland. De Groep omvat 136 ondernemingen met 47 fabrieken en 89 assemblagebedrijven, en is actief in meer dan 100 landen. In Nederland zijn o.a. Luxaflex, Sunway, Multisol, Luxalon en de Artex Groep onderdeel van Hunter Douglas.



Links

www.hunterdouglasgroup.com
www.3g-capital.com
www.artelux.com
www.artex.hde.nl
www.hde.nl
www.luxaflex.be
www.luxaflex.nl
www.luxalonplafonds.nl
www.multisol.nl
www.sunway.nl

Tags

nieuws, interieur, raambekleding, plafonds, jaloezie, gordijnen, overname, investeerder, overname, blocktrade, bouwproducten, #sonnenberg, #hunterdouglas, #luxaflex, #sunway, #multisol

Gerelateerd nieuws
 
Prima resultaten Flying Tiger
lees verder
Idd Cologne naar hartje stad
Van 26 tot en met 29 oktober 2025 vindt in Keulen de eerste editie plaats van interieurvakbeurs Idd cologne. Tegelijkertijd loopt het stadsprogramma idd cologne downtown, met deelname van ruim 25 winkels, showrooms en ontwerpstudio’s verspreid over de stad.
lees verder
6 Stylingtips zakelijk interieur
[Sponsored artikel] - Het interieur van je eigen zaak is meer dan een praktische ruimte: het vertelt je verhaal, spreekt je klanten aan en weerspiegelt je merkidentiteit.
lees verder
Coretec op Incoda
Coretec is dit jaar met een eigen stand deelnemer aan de Interieur Collectie Dagen (Incoda) in Gorinchem.
lees verder
Vooruitblik op Spoga+gafa 2025
Van 22-24 juni 2025 is Keulen opnieuw het internationale middelpunt voor de tuin- en barbecuesector. Tijdens Spoga+gafa 2025 kunnen bezoekers rekenen op een inhoudelijk programma, actuele trends en volop inspiratie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden