Orgatec en Euvend & Coffeena in 2020 samen

Donderdag 16 mei 2019

Elke twee jaar vindt de beurs voor kantoormeubilair Orgatec plaats. Van 27 - 31 oktober 2020 is het weer zo ver. De Keulense beurs wordt dan versterkt door Euvend & Coffeena.
Orgatec en Euvend & Coffeena in 2020 samen

Euvend & Coffeena is een vendingbeurs, die van 6 tot 11 mei nog plaats vond. Deze beurs wordt, net als Orgatec, georganiseerd door de Koelnmesse. In 2020 vindt dit evenement tegelijk plaats met Orgatec, maar wel twee dagen korter (dus tot 29 oktober).

 

Deze samenwerking betekent dat bezoekers niet alleen kantoormeubilair kunnen gaan zien in Keulen, maar ook producten zoals machines van koffie en frisdranken en betaalsystemen. Misschien niet voor iedereen interessant, maar wel een onderdeel van het kantoor. Koelnmesse schat in dat minimaal een derde van de Orgatec bezoekers ook geïnteresseerd zijn in Euvend & Coffeena.



Links

www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.de
www.orgatec.com
www.euvend-coffeena.de

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, huisshow, meubel, bank, tafel verlichting, licht, design, stoel, fauteuil, bank, kantoormeubel, kantoorinrichting, bedrijfskantoor, werkruimte, kantooromgeving, werkvloer, hotel, kantoor, kantoorfaciliteit, home office, homeoffice, werkplek, werkomgeving, @orgatec, #orgatec, #architectureworld, #koelnmesse, hospitality, bureau, stoel, werk, akoestiek, akoestisch, show, event, evenement, beurs, #orgatec, #orgatec2020, #euvendcoffeena

Gerelateerd nieuws
 
De beste wensen voor 2026!
lees verder
Amable collectie in ontwikkeling
De Amable collectie van Paola Lenti, ontworpen voor Víctor Carrasco Office, maakt al jaren deel uit van het assortiment. De zitcollectie voor binnen en buiten is stapsgewijs uitgebreid.
lees verder
 
Remco de Groot verlaat Lightboxx
lees verder
Japandi keuken: rustig en functioneel
[Sponsored artikel] - Interieurtrends komen en gaan, maar sommige stijlen blijven langer. Zoals de Japandi stijl. Deze combinatie van Japans en Scandinavisch design wint al jaren aan populariteit, ook voor keukens.
lees verder
Nieuwe editie Hospitality Design Days
Van 9 t/m 11 februari wordt de derde editie van de Hospitality Design Days (HDD) georganiseerd in Culemborg, met de deelname van 15 Nederlandse merken.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden