Ontwikkelingen bij Veldeman

Woensdag 24 februari 2021

Veldeman Bedding blijft in beweging. Zo heeft de projectafdeling van het bedrijf twee grote nieuwe contracten gesloten, voor een hotel en vakantievilla’s. Daarnaast zijn een aantal directieleden, waaronder Peter van Rompuy uit dienst getreden, om vervolgens als zelfstandige werkzaam te blijven voor het bedrijf.
Ontwikkelingen bij Veldeman

Waarom is niet duidelijk, maar Veldeman Bedding heeft ervoor gekozen om de expertise van een aantal  directieleden als zelfstandige in te huren. Deze zijn dus niet meer in dienst van Veldeman, maar hebben elk een eigen bedrijf. Zo meldt Peter van Rompuy op Linkedin dat hij werkzaam is bij Varo & Co bv for Veldeman Bedding. Volgens hem kwam er heel wat op hem af na deze verandering, maar is de rust inmiddels weergekeerd. Deze nieuwe constructie betekent dat Van Rompuy in theorie vrij is om ook elders aan de slag te gaan, hiervoor is hij echter naar eigen zeggen vooralsnog veel te druk.

 

De projectafdeling van Veldeman, Glocom, mag Intersoc-hotel Astoria in Oostenrijk en de vakantievilla’s van het nieuwe Terhills Resort in België in gaan richten. Glocom levert namelijk meer dan bedden en matrassen. Dit deel van Veldeman zorgt voor de totale inrichting van projecten. De orders hebben samen een waarde van zo’n € 1,5 miljoen.

 

Veldeman is te zien in showroomcentrum De Woonindustrie (DWI). De Voorjaarsvakdagen vinden hier plaats van 21-23 maart en 12 en 13 april. Aanmelden is noodzakelijk. P.S. 04-03-2021: De Vakdagen zijn verplaatst naar april.

Foto: Veldeman in Keizershof Hotel Aalst.

 

P.S. 04-03-2021: Dit artikel is enigszins aangepast.



Links

www.velda.net
www.vel-you.com
www.glocom.be
www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, meubel, slaap, slapen, nacht, decoratie, accessoires, woonaccessoires, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, textiel, covid19, #velda, #veldemanbedding, #velyou, #voorjaarsbeurs, #voorjaarsvakdagen, #vakdagen, #interieurprofessionaldag, #dewoonindustrie, #woonindustrie, #dwi

Gerelateerd nieuws
Dick de Gier overleden
Op Eerste Kerstdag is Dick de Gier, directeur van De Gier Slapen in Gorinchem, overleden. Hij werd 71 jaar.
lees verder
Japandi keuken: rustig en functioneel
[Sponsored artikel] - Interieurtrends komen en gaan, maar sommige stijlen blijven langer. Zoals de Japandi stijl. Deze combinatie van Japans en Scandinavisch design wint al jaren aan populariteit, ook voor keukens.
lees verder
Nieuwe editie Hospitality Design Days
Van 9 t/m 11 februari wordt de derde editie van de Hospitality Design Days (HDD) georganiseerd in Culemborg, met de deelname van 15 Nederlandse merken.
lees verder
Hoe kies je de beste laminaatvloer?
[Sponsored artikel] - Ben je toe aan een nieuwe vloer en overweeg je laminaat? Goede keuze! Laminaatvloeren zijn niet alleen stijlvol, maar ook praktisch en betaalbaar. Maar hoe kies je nu de beste laminaatvloer voor jouw huis?
lees verder
Effect van epoxy vloercoating
[Sponsored artikel] - Een epoxyvloer is enorm populair geworden. Dat is niet zonder reden. De vloer valt direct op: strak, glanzend en naadloos, en tegelijkertijd verrassend praktisch.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden