Ontwikkelingen bij Veldeman

Woensdag 24 februari 2021

Veldeman Bedding blijft in beweging. Zo heeft de projectafdeling van het bedrijf twee grote nieuwe contracten gesloten, voor een hotel en vakantievilla’s. Daarnaast zijn een aantal directieleden, waaronder Peter van Rompuy uit dienst getreden, om vervolgens als zelfstandige werkzaam te blijven voor het bedrijf.
Ontwikkelingen bij Veldeman

Waarom is niet duidelijk, maar Veldeman Bedding heeft ervoor gekozen om de expertise van een aantal  directieleden als zelfstandige in te huren. Deze zijn dus niet meer in dienst van Veldeman, maar hebben elk een eigen bedrijf. Zo meldt Peter van Rompuy op Linkedin dat hij werkzaam is bij Varo & Co bv for Veldeman Bedding. Volgens hem kwam er heel wat op hem af na deze verandering, maar is de rust inmiddels weergekeerd. Deze nieuwe constructie betekent dat Van Rompuy in theorie vrij is om ook elders aan de slag te gaan, hiervoor is hij echter naar eigen zeggen vooralsnog veel te druk.

 

De projectafdeling van Veldeman, Glocom, mag Intersoc-hotel Astoria in Oostenrijk en de vakantievilla’s van het nieuwe Terhills Resort in België in gaan richten. Glocom levert namelijk meer dan bedden en matrassen. Dit deel van Veldeman zorgt voor de totale inrichting van projecten. De orders hebben samen een waarde van zo’n € 1,5 miljoen.

 

Veldeman is te zien in showroomcentrum De Woonindustrie (DWI). De Voorjaarsvakdagen vinden hier plaats van 21-23 maart en 12 en 13 april. Aanmelden is noodzakelijk. P.S. 04-03-2021: De Vakdagen zijn verplaatst naar april.

Foto: Veldeman in Keizershof Hotel Aalst.

 

P.S. 04-03-2021: Dit artikel is enigszins aangepast.



Links

www.velda.net
www.vel-you.com
www.glocom.be
www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, meubel, slaap, slapen, nacht, decoratie, accessoires, woonaccessoires, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, textiel, covid19, #velda, #veldemanbedding, #velyou, #voorjaarsbeurs, #voorjaarsvakdagen, #vakdagen, #interieurprofessionaldag, #dewoonindustrie, #woonindustrie, #dwi

Gerelateerd nieuws
Grote nieuwe beddenwinkel
Zitmaxx Wonen - retailer in meubelen, verlichting en woonaccessoires - opent in Ter Aar (bij Alphen aan de Rijn) een van de grootste beddenwinkels van Nederland.
lees verder
Ikea schrapt banen
Inter Ikea, de rechtenhouder en franchisegever van de bekende Zweedse woonwinkelketen, gaat in de kosten snijden om prijzen te verlagen, nu het consumentenvertrouwen verder afneemt.
lees verder
Tips voor minder tijd voor onderhoud
[Sponsored artikel] - Het is fijn om in een huis te wonen dat schoon en opgeruimd is. Toch kan onderhoud in huis een hoop tijd kosten. Maar er zijn manieren om het onderhoud te beperken en je huis toch schoon te houden.
lees verder
 
Natuurlijk slaapcomfort Ledorm
lees verder
Koeka failliet
Over Koeka, een handelsfirma in knuffelzachte babyproducten uit Weesp, is begin deze week het faillissement uitgesproken. Het bedrijf leverde ledikantjes, reiswiegen, dekens en kleding voor baby's.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden