Ojee Jan Westland 80!

Maandag 25 november 2019

Vandaag werd in DWI (De Woonindustrie) alvast de verjaardag van Jan Westland van Ojee Design gevierd. Ome Jan wordt 26 november 80 jaar jong.
Ojee Jan Westland 80!
Ojee Jan Westland 80! Ojee Jan Westland 80!

Jan Westland (foto) is samen met zijn zoon Erik het gezicht van Ojee Design uit Culemborg, een van de exposanten van DWI in Nieuwegein. Hij vierde zijn verjaardag dit weekend al met vrouw Lies, kinderen (Erik en Lianne) en kleinkinderen alsook op de tennisbaan van de club die hij 50 jaar geleden samen met vrienden oprichtte.
Ook was hij blij verrast dat de schijnwerpers vandaag in DWI op hem gericht stonden. Vele relaties kwamen op de koffie met gebak om hem te feliciteren.

Jan Westland startte met zijn zoon in 1998 Ojee Design, in 2009 streek het bedrijf als vaste exposant in de DWI - toen nog Home Trade Center (HTC) - neer, na al een paar keer deelgenomen te hebben aan de voor- en najaarsbeurzen. Jan is nog geenszins van plan te gaan stoppen, hij is elke dag nog bezig met het bedrijf, eigenlijk zijn hobby. Vooral met de modellering, zoals bijvoorbeeld het afgebeelde model Maud.



Links

www.dewoonindustrie.nl
www.ojeedesign.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting textiel, wonen, woning, woon, winkelier, retail, design, textielbeurs, textielvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, tentoonstelling, outdoor, tuin, bekleding, stoffering, woonkamer, bank, fauteuil, stoel, kast, wand, opbergmeubel, slapen, slaapkamer, matras, slaapsysteem, boxspring, textiel, behang, vloer, karpet, kleed, vloer, bed, ledikant, accessoire, verlichting, licht, lamp, led, projectinrichting, project, kantoor, jan westland, verjaardag, #dewoonindustrie, #woonindustrie, #dwi, #marketday, #marketdayxl, #ojee, #ojeedesign

Gerelateerd nieuws
Houtsnippers in je tuin
[Sponsored artikel] - Een tuin blijft makkelijker netjes wanneer de bodem goed en gelijkmatig is afgedekt. Losse grond droogt minder snel uit en krijgt minder ruimte voor onkruid.
lees verder
Eerste exposanten MBB bekend
Meubelbeurs Brussel (MBB) geeft meer inhoud aan het campagneconcept 'Enter the Decosystem'. De organisatie plaatst natuur, duurzaamheid en beleving centraal en maakt tegelijk de eerste exposanten voor de komende editie bekend.
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder
Koelnmesse neemt Design Post over
Design Post in Keulen komt vanaf 1 januari 2027 in handen van Koelnmesse. Met de overname verdwijnt het huidige showroomconcept en krijgt de locatie een nieuwe functie binnen het portfolio van de beursorganisatie.
lees verder
 
Freistil toont heruitgave bank
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden