De slaapwereld op IMM 2020

Maandag 25 november 2019

We slapen ongeveer een derde van ons leven. Dit betekent dat we meer tijd in de slaapkamer doorbrengen dan in elke andere kamer in huis. Daarom wijdt vakbeurs IMM Cologne een heel themagebied aan het onderwerp slaap in Hallen 5.2 en 9: Home Sleep.
De slaapwereld op IMM 2020

Slaapkamerinrichting is te vinden in zowel de Pure als Home interieurwerelden van IMM. Van kasten tot ladekasten, nachtkastjes en opbergsystemen tot verlichting, maar natuurlijk ook bedden in alle soorten en maten. Naast de bedden zelf, is het thema Home Sleep in hal 5.2 en 9 gewijd aan matrassen, slaapsystemen, lattenbodems, kussens, dekbedden en andere accessoires.

 

Een lezingen programma werpt volgens organisator Koelnmesse een licht op elk denkbaar aspect van slaap. Tijdens het dagelijkse Pillow Talk-evenement draaien discussies om gezonde slaap. Waarom we slapen, hoe we worden beïnvloed door slaapstoornissen en wat we van andere dieren kunnen leren, zijn een paar van de onderwerpen die hier aan bod komen. In de activiteitenruimten van de Sleep Lounge kunnen bezoekers meer te weten komen over slaapgedrag in het dierenrijk of een selfie maken met een astronaut onder een sterrenhemel. Er komt ook een soort 'slaapwiki', met de mogelijkheid om alles over slaap te ontdekken.

 

Op dinsdag 14 januari 2020, om 17:00 uur, reikt de Duitse slaapvereniging, Deutsche Stiftung Schlaf in de Sleep Lounge een nieuwe prijs uit. Deze is bedoeld voor actievoerders voor een gezonde slaap en een betere slaapgezondheid, en voor wetenschappelijke bevindingen en/of technologische innovaties die slaap bevorderen.

 

Er zijn een gelimiteerd aantal gratis IMM-toegangskaarten voor lezers van Interieurjournaal, klik hier!



Links

www.imm-cologne.com
www.imm-cologne.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de
www.schlafstiftung.de

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, e-commerce, online, internetshop, congres, meubelcongres, netwerk, bijeenkomst, symposium, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, imm, meubilair, woonkamer, slapen, slaapkamer, badkamer, meubilair, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, verlichting, licht, accessoire, badkamer, projectinrichting, stof, behang, wandbekleding, karpet, RS Vision Expo, Interzum, plaatmateriaal, beslag, koeln, keulen, koelnmesse, messe, Köln, KölnMesse, Living Interiors, project, kantoor, huisshow, evenement, meubel, stoel, fauteuil, tafel, bank, indoor, outdoor, binnen, buiten, tuin, tuinmeubel, garden, serre, lounge, design, ontwerp, talent, #imm, #immcologne, #imm20, #imm2020, #dashaus, #homesleep, #sleeplounge

Gerelateerd nieuws
Himolla schrapt 175 banen
Himolla heeft met de ondernemingsraad overeenstemming bereikt over een belangrijk deel van het herstructureringsplan. In Taufkirchen verdwijnen 175 van de 714 banen en stopt de eindassemblage.
lees verder
 
3C op Möbelmeile en terug naar NL
lees verder
Omzetgroei Jysk in Benelux
Jysk verstevigt haar positie in Nederland tijdens jubileumjaar met een sterke omzetgroei en met wederom nieuwe winkels. Ook in België was er een forse omzetstijging.
lees verder
Herbenoeming commissaris EK
Nico Vanderveen is herbenoemd in Raad van Commissarissen EK Retail, waarbij hij zijn tweede termijn ingaat.
lees verder
 
Vij5 viert 20 jaar in Den Bosch
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden