Ojee Jan Westland 80!

Maandag 25 november 2019

Vandaag werd in DWI (De Woonindustrie) alvast de verjaardag van Jan Westland van Ojee Design gevierd. Ome Jan wordt 26 november 80 jaar jong.
Ojee Jan Westland 80!
Ojee Jan Westland 80! Ojee Jan Westland 80!

Jan Westland (foto) is samen met zijn zoon Erik het gezicht van Ojee Design uit Culemborg, een van de exposanten van DWI in Nieuwegein. Hij vierde zijn verjaardag dit weekend al met vrouw Lies, kinderen (Erik en Lianne) en kleinkinderen alsook op de tennisbaan van de club die hij 50 jaar geleden samen met vrienden oprichtte.
Ook was hij blij verrast dat de schijnwerpers vandaag in DWI op hem gericht stonden. Vele relaties kwamen op de koffie met gebak om hem te feliciteren.

Jan Westland startte met zijn zoon in 1998 Ojee Design, in 2009 streek het bedrijf als vaste exposant in de DWI - toen nog Home Trade Center (HTC) - neer, na al een paar keer deelgenomen te hebben aan de voor- en najaarsbeurzen. Jan is nog geenszins van plan te gaan stoppen, hij is elke dag nog bezig met het bedrijf, eigenlijk zijn hobby. Vooral met de modellering, zoals bijvoorbeeld het afgebeelde model Maud.



Links

www.dewoonindustrie.nl
www.ojeedesign.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting textiel, wonen, woning, woon, winkelier, retail, design, textielbeurs, textielvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, tentoonstelling, outdoor, tuin, bekleding, stoffering, woonkamer, bank, fauteuil, stoel, kast, wand, opbergmeubel, slapen, slaapkamer, matras, slaapsysteem, boxspring, textiel, behang, vloer, karpet, kleed, vloer, bed, ledikant, accessoire, verlichting, licht, lamp, led, projectinrichting, project, kantoor, jan westland, verjaardag, #dewoonindustrie, #woonindustrie, #dwi, #marketday, #marketdayxl, #ojee, #ojeedesign

Gerelateerd nieuws
 
Hal18 neemt Uzit over
lees verder
Outdoor living in trek op Spoga+gafa
Spoga+gafa 2026 (22–24 juni in Keulen) meldt sterke vraag naar het segment Living, met name binnen de sectoren Outdoor Decoration en Furniture. Hiervoor hebben zich veel exposanten aangemeld.
lees verder
Geen nieuwe sluitingen Leen Bakker
Woonketen Leen Bakker is niet van plan op korte termijn extra winkels te sluiten. Dat laat een woordvoerder van moederbedrijf Homefashion Group weten aan Retailtrends.
lees verder
Nautische buitenmeubels
De nieuwe Sestri-collectie van het Turkse merk Snoc krijgt zijn primeur in Milaan. Het ontwerp van Studio Klass grijpt terug op de wereld van de botenbouw en vertaalt die naar een serie buitenmeubels.
lees verder
 
Kort dienstverband bij Himolla stopt
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden