Noviteiten De Ploeg op Imm

Maandag 28 januari 2019

Bijna honderd jaar jong is weverij De Ploeg en nog altijd maken ze comfortabele, hoogwaardige en eerlijke stoffen die lang meegaan. Op de Imm Cologne introduceerde de stoffenleverancier recent veel nieuws.
Noviteiten De Ploeg op Imm
Noviteiten De Ploeg op Imm Noviteiten De Ploeg op Imm

De Ploeg, onderdeel van Hunter Douglas-dochter Artex, introduceerde onlangs op de internationale interieurvakbeurs Imm Cologne (foto's) functionele stoffen die volgens de stoffenleverancier rust, balans en schoonheid in het interieur brengen. Ze zijn voorzien van kleurrijke, grafische dessins: geometrische vormen, blokken en vlakken met een speelse en verfijnde signatuur. Modern en losjes geïnspireerd op herkenbare motieven, dus toch vertrouwd.

De nieuwe effen stoffen van De Ploeg stralen door hun kleurmelanges en weefstructuren kalme, ingetogen luxe uit, geïnspireerd op een minimalistische Scandinavische stijl: elegant en harmonieus, mooi van eenvoud.

Als antwoord op de toenemende vraag naar duurzame producten presenteerde De Ploeg op Imm ook de kwaliteiten Sea en Ocean, gemaakt met aangespoeld plastic uit de oceaan, verzameld door vrijwilligers van project U-turn. De Ploeg helpt zo wereldwijd stranden schoon te houden en grondstoffen te besparen.

Primeur voor De Ploeg is een serie stoffen die zowel geluiddempend als transparant zijn: Quiet, Calm en Fade. Deze dragen met hun dempende effect bij aan het comfort van de ruimte – voor meer ontspanning in woonvertrekken en verhoogde concentratie in de werkomgeving.

Tenslotte was er de nieuwe meubelstof Bold, een driedimensionale bekledingsstof als vervolg op de kwaliteit Polar. Bold heeft een grafisch dessin, gestikt in de wollen meubelstof Feltwool. Daarmee is de Bold geschikt voor akoestische panelen en decoratieve meubelbekleding.

Ploegstoffen worden vrijwel geheel binnen de EU geproduceerd, voldoen aan Europese EACH-standaarden en worden zonder schadelijke chemicaliën gemaakt. Kendix Allure, een ander label van Artex, is overigens op 4 en 5 februari op de ETC Design Experience in Culemborg te vinden. Andere labels van Artex zijn Artelux, Loft79 en Your Edition.



Links

www.artelux.com
www.artex.hde.nl
www.deploeg.com
www.etcdesigncenter.nl
www.imm-cologne.de
www.kendix.nl
www.loft79.nl
www.youredition.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, hospitality, raamdecoratie, stof, raambekleding, gordijn, zonwering, meubelstof, bekleding, meubelbekleding, stoffeer, stoffering, stoffeerder, raam, venster, raamdecoratie, interieurbekleding, weefstof, confectie, gordijnstof, interieurstof, drukstof, verduister, verduisterend, woonaccessoire, #artex, #ploeg, #deploeg, #kendix, #kendixallure, #artelux, #loft79, #youredition, #etcdesignexperience, #etcdesigncenter, #etcexpo, #imm, #immcologne

Gerelateerd nieuws
Casa failliet
Woonwinkelketen Casa is dinsdag officieel failliet verklaard. De Nederlandse winkels zijn woensdagochtend niet meer opengegaan. Een dramatische wending, maar geen onverwachte, sinds het faillissement van het Belgische moederbedrijf in maart.
lees verder
Carlo van Groter in Wonen
Een interessant gesprek met Carlo Heinemans, manager woninginrichting van de complete interieurzaak ('woonzinnig compleet') Groter in Wonen in Gronsveld.
lees verder
Proposte 2025 nieuws
Van 6 tot en met 8 mei 2025 vormt Villa Erba in Cernobbio opnieuw het toneel voor Proposte. Volgens de organisatie is de 32e editie compacter, selectiever en innovatiever dan ooit.
lees verder
 
Aandacht voor behang
lees verder
Lichte daling Belgische textielomzet
Fedustria heeft de marktinformatie gepubliceerd van de Belgische textielmarkt, waarbij de omzet in 2024 iets daalde ten opzichte van 2023.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden