Nieuwste collecties op Intirio

Vrijdag 20 januari 2017

Redenen genoeg om vanaf volgende week zondag de interieurtextielbeurs Intirio in Gent te bezoeken. Zeker ook om dat de nieuwste collecties van veel topmerken worden gepresenteerd.
Nieuwste collecties op Intirio
Nieuwste collecties op Intirio Nieuwste collecties op Intirio Nieuwste collecties op Intirio Nieuwste collecties op Intirio Nieuwste collecties op Intirio

Al eerder gaven we al veel andere redenen voor een bezoek. Zoals de mogelijkheid om over de toekomst te denken in The Apartments. Daarnaast geeft Niek De Prest (foto 2) de Megatrends in haar presentatie hoe futuristen denken over de toekomst van de stad.

In het hart van Intirio bevindt zich een plein dat is opgebouwd als een overdekte werkplaats: de Factory (foto 3). Hier worden Workshops en live demo's door exposanten gegeven. Zo zal bijvoorbeeld Viktor & Sander live stoelen stofferen met meubelbekleding van Intirio-exposanten.

Tevens is hier het Magazijn gevestigd. Met een overzicht van trendy producten van exposanten waarmee decorateurs onder meer etalages zullen gaan decoreren. De Factory biedt eveneens plaats aan een bar waar elke dag van 17:30-19:30 uur een Happy Hour (foto 4) worden gehouden, waarbij de 'drink on the house is'.

Maar uiteraard zullen ook weer de nieuwste collecties van veel topmerken op Intirio te vinden zijn.

Zo presenteert Headlam in hal 1 stand F02 de producten van o.m. Balterio, Edel (foto 5, Tamino) en Karpi.

Prachtig is ook de wandbekleding van MissPrint (foto 1, Five Feathers) dat Harvizo onder meer op Intirio zal tonen.

Nog een voorbeeld is het nieuwe label van de Sprengers Adviesgroep uit Venlo met het nieuwe label Passion for Linen (foto 6, Maxime).

Intirio wordt gehouden van 29 januari tot 1 februari 2017, elke dag van 9:30-18:30 uur, alleen de laatste dag tot 17:00 uur.

Klik voor meer informatie, nieuws, exposanten en tickets.




Links

www.edelgroup.nl
www.harvizo.be
www.headlam.nl
www.intirio.be
www.missprint.co.uk
www.passionforlinen.com/nl/
www.textirama.be
www.viktor-sander.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, stof, bekleding, textiel, Intirio, tafel, tafelmode, tafellinnen, tafelkleed, bed, bedtextiel, bedmode, overtrek, hoes, meubelstof, gordijn, wandbekleding, textielbeurs, vloer, tapijt, lvt, pvc, beurs, show, event, evenement, tentoonstelling, trend, award, #Intirio, #Textirama, #edelgroup, #harvizo, #headlam, #missprint, #passionforlinen, #viktorsander

Gerelateerd nieuws
Versterking Beaulieu in Amerika
Beaulieu neemt de activa van Congoleum Acquisition LLC over, waardoor het bedrijf zijn capaciteiten uitbreidt en zijn aanwezigheid op de Amerikaanse markt versterkt.
lees verder
Pionier Coretec Concept Store
Afgelopen zomer was Woonmode uit Rijswijk de eerste die in Nederland het nieuwe winkelconcept van Coretec heeft geplaatst. Met deze premium presentatie van het vloerenmerk profileert de retailer zich als woonspecialist.
lees verder
Derde winkel van traploperspecialist
De Roode Loper, een detaillist die gespecialiseerd is in traplopers, heeft haar derde winkel geopend in het hart van Amsterdam Oud-Zuid.
lees verder
Parketambacht in de schijnwerpers
Er is veel aandacht voor het parketvak op de lopende beurs HoutPro+ 2025 in 's-Hertogenbosch, onder andere door het Parket Ambacht Plein.
lees verder
 
Brussels Balthazars 2025!
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden