Nieuwste collecties op Intirio

Vrijdag 20 januari 2017

Redenen genoeg om vanaf volgende week zondag de interieurtextielbeurs Intirio in Gent te bezoeken. Zeker ook om dat de nieuwste collecties van veel topmerken worden gepresenteerd.
Nieuwste collecties op Intirio
Nieuwste collecties op Intirio Nieuwste collecties op Intirio Nieuwste collecties op Intirio Nieuwste collecties op Intirio Nieuwste collecties op Intirio

Al eerder gaven we al veel andere redenen voor een bezoek. Zoals de mogelijkheid om over de toekomst te denken in The Apartments. Daarnaast geeft Niek De Prest (foto 2) de Megatrends in haar presentatie hoe futuristen denken over de toekomst van de stad.

In het hart van Intirio bevindt zich een plein dat is opgebouwd als een overdekte werkplaats: de Factory (foto 3). Hier worden Workshops en live demo's door exposanten gegeven. Zo zal bijvoorbeeld Viktor & Sander live stoelen stofferen met meubelbekleding van Intirio-exposanten.

Tevens is hier het Magazijn gevestigd. Met een overzicht van trendy producten van exposanten waarmee decorateurs onder meer etalages zullen gaan decoreren. De Factory biedt eveneens plaats aan een bar waar elke dag van 17:30-19:30 uur een Happy Hour (foto 4) worden gehouden, waarbij de 'drink on the house is'.

Maar uiteraard zullen ook weer de nieuwste collecties van veel topmerken op Intirio te vinden zijn.

Zo presenteert Headlam in hal 1 stand F02 de producten van o.m. Balterio, Edel (foto 5, Tamino) en Karpi.

Prachtig is ook de wandbekleding van MissPrint (foto 1, Five Feathers) dat Harvizo onder meer op Intirio zal tonen.

Nog een voorbeeld is het nieuwe label van de Sprengers Adviesgroep uit Venlo met het nieuwe label Passion for Linen (foto 6, Maxime).

Intirio wordt gehouden van 29 januari tot 1 februari 2017, elke dag van 9:30-18:30 uur, alleen de laatste dag tot 17:00 uur.

Klik voor meer informatie, nieuws, exposanten en tickets.




Links

www.edelgroup.nl
www.harvizo.be
www.headlam.nl
www.intirio.be
www.missprint.co.uk
www.passionforlinen.com/nl/
www.textirama.be
www.viktor-sander.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, stof, bekleding, textiel, Intirio, tafel, tafelmode, tafellinnen, tafelkleed, bed, bedtextiel, bedmode, overtrek, hoes, meubelstof, gordijn, wandbekleding, textielbeurs, vloer, tapijt, lvt, pvc, beurs, show, event, evenement, tentoonstelling, trend, award, #Intirio, #Textirama, #edelgroup, #harvizo, #headlam, #missprint, #passionforlinen, #viktorsander

Gerelateerd nieuws
A@W: Regenerative Architecture
Architect@Work keert op 9 en 10 september terug naar Ahoy. De vakbeurs staat dit jaar in het teken van 'Regenerative Architecture' en presenteert opnieuw een selectie van productinnovaties, lezingen en materiaaloplossingen.
lees verder
Nieuwe directeur Domotex
Voor de vakbeurzen en consumentenbeurzen van de Deutsche Messe is een nieuwe directeur benoemd, die onder andere ook verantwoordelijk wordt voor de Domotex.
lees verder
 
In prijs voor studenten
lees verder
Heimtextil vernieuwt tapijtaanbod
Heimtextil geeft het tapijtsegment voor de editie van 2027 een nieuwe opzet. De beurs koppelt tapijtleveranciers nadrukkelijker aan andere interieursegmenten en introduceert daarnaast een nieuw premiumplatform.
lees verder
 
Samenwerking van Dijk en I4F
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden