Nieuwe verkoopdirecteur Rauch

Maandag 12 oktober 2020

Vanaf oktober is de verkoopafdeling van Rauch Möbelwerke uitgebreid met een nieuwe man die verantwoordelijk is voor de internationale verkoop.
Nieuwe verkoopdirecteur Rauch
Nieuwe verkoopdirecteur Rauch

De nieuwe sales director international van de Duitse slaapkamerfabrikant Rauch is Markus Jansen (47, foto; Rauch). Hij komt niet uit het meubelvak, maar heeft wel een jarenlange internationale verkoopervaring.

Markus Jansen wordt binnen het verkoopteam, onder de leiding van sinds 1 juli in dienst getreden cco Jochen Arndt (foto 2, rechts: Rauch), vooral verantwoordelijk voor het ontwikkelen van de buitenlandse markt, zo meldt Möbelmarkt. In het verkoopteam zitten verder onder meer Jan-Hendrik Schön (foto 2, links), de international sales manager voor grote klanten, en Andreas Jung (foto 2, midden), de sales manager voor Duitsland.



Links

www.rauchmoebel.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, meubel, meubels, meubilair, bedden, ledikanten, kasten, slaap, slaapkamer, personalia, reorganisatie, herstructurering, ontslag, #rauchmoebel

Gerelateerd nieuws
Imm voor 70 procent vol
Met nog een half jaar te gaan tot Imm Cologne 2026 van start gaat is circa 70% van de beursvloer volgens Koelnmesse gereserveerd. Van 20-23 januari 2026 is het event weer het internationale startpunt van het interieurjaar.
lees verder
 
Nieuwe winkel Antwerpen
lees verder
Collett & Victor afgebrand
Een felle brand heeft dinsdag15 juli het hoofdkantoor van zitmeubelfabrikant Collett & Victor in Emelgem volledig in de as gelegd. De rookpluim was tot kilometers ver te zien en bij de brand is asbest vrijgekomen.
lees verder
Idd Cologne kiest voor de stad
De beursvloer verdwijnt. In plaats daarvan: de stad. Met deze strategische koerswijziging maakt Idd Cologne 2025 een opvallend statement. Van 26-29 oktober verandert Keulen in een podium voor high-end interieurdesign. Niet in beurshallen, maar midden in de stad.
lees verder
Een feest van Lef
Elk jaar sluit HMC het jaar af met de eindejaarsexpo, dit jaar met als thema Lef.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden