Nieuwe president VDM

Maandag 20 november 2023

Het Verband der Deutschen Möbelindustrie (VDM) heeft een nieuwe voorzitter: de ledenvergadering koos Leo Lübke als opvolger van Elmar Duffner.
Nieuwe president VDM

De 59-jarige Leo Lübke (foto: website Cor) is de managing partner van Cor Sitzmöbel uit Rheda-Wiedenbrück. Hij is de zoon van voormalig VDM-voorzitter Helmut Lübke.

Hij volgt Elmar Duffner op, die in 2020 voor drie jaar was gekozen, na een eerdere periode van zes jaar (2008-2014).



Links

www.moebelindustrie.de
www.cor.de

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, inrichting, wonen, woning, woon, industrie, fabrikant, meubelindustrie, meubelfabrikant, omzet, slaap, slapen, slaapkamer, matras, bed, bodem, ledikant, slaapsysteem, vereniging, #VDM, #Elmarduffner, #leoluebke, #luebke, #corsitzmoebel

Gerelateerd nieuws
Megaverlies voor Home Fashion Group
De Home Fashion Group (HFG) heeft de afgelopen twee jaar forse verliezen geleden. Tevens werden weer nieuwe sluiting van Leen Bakker filialen aangekondigd.
lees verder
 
Zwitserse meubelbedrijven verenigd
lees verder
Duurzame impact vloerisolatie
[Sponsored artikel] - Als je denkt aan het verbeteren van je huis, komt vloerisolatie misschien niet direct in je op. Toch is het een van de meest effectieve manieren om je woning comfortabeler en energiezuiniger te maken.
lees verder
Van Roon Living failliet
De meubelzaak Van Roon Living is failliet verklaard. Het bedrijf, met een grote showroom aan de Weerlaan in Hillegom, bestond sinds 1972 en was actief in de verkoop van zitmeubelen en interieuraccessoires.
lees verder
 
Meer hospitality op Heimtextil 2027
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden